466
MOTOROL AUTOMOTIVE SP ZOO
Pardavimų atstovas Lietuvoje ir Latvijoje

Requirements for candidates/ Reikalavimai

·        labai geros automobilių dalių ir automobilių pramonės žinios
·        gebėjimas naudotis elektroniniais automobilių dalių paieškos katalogais
·        bent vidurinis išsilavinimas (techninis pageidautinas)
·        bent 2 metų patirtis panašiose pareigose
·        gebėjimas naudotis kompiuteriu, MS Office paketo žinios
·        sąžiningumas, tikslumas, punktualumas ir atsidavimas vykdyti patikėtas pareigas
·        komunikabilumas ir gebėjimas lengvai užmegzti kontaktus
·        B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Job description/ Darbo aprašymas:

·        efektyvus ir profesionalus klientų aptarnavimas Lietuvos ir Latvijos rinkose
·        naujų klientų paieška
·        aktyvus prekių pardavimas iš įmonės komercinio pasiūlymo
·        kokybiškų santykių su klientais kūrimas
·        atsakymas į klausimus dėl asortimento
·        bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais (skundai, prekių grąžinimas, rinkodara ir kt.)

What we offer/ Mes siūlome

·        darbą dinamiškai besivystančioje įmonėje, turinčioje nusistovėjusią poziciją rinkoje
·        patrauklų atlyginimą
·        galimybę tobulėti ir dalyvauti mokymuose
·        reikalingas darbo priemonės
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2500

Vietovė

    Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Negotiation Problem solving Responsibility Customer Support Sales Salesforce Organizational skills Communication B2B

Kalbos

  •  Lietuvių
  •  Lenkų
Kontaktinis asmuo
KAROLINA KALKUS-KLOSINSKA
+48691112178
MOTOROL - CAR PARTS DISTRIBUTOR
MOTOROL is a distributor of spare parts, car chemicals, oils and accessories for passenger cars and delivery vans, operating in the automotive industry since 1991. From the beginning of our activity, we have placed emphasis on partnership, commitment and professional service. Direct and long-term cooperation with the largest manufacturers from around the world has helped us build a wide range of products of the highest quality, from original parts to replacements at competitive prices, tailored to the needs and pockets of each customer.
MOTOROL is a company with a strong and established market position, with a fully professional approach to all aspects of its operations. A well-coordinated team of employees is always open to customer needs and provides professional advice. We focus on quality, professionalism and pleasant cooperation!

Įmonės tinklalapishttps://www.motorol.pl/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Sales Specialists (Kaunas or Vilnius)
CV-Online Recruitment
Vilnius
€ 2000 – 2500
Galioja iki: 2024.06.03
Prekių priežiūros vadybininkas (-ė)
Litradės Didmena, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.19
Sales Representative
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
Galioja iki: 2024.05.16
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas
€ 1850
Galioja iki: 2024.06.08
Sales specialist
SOL BALTICS OU Lietuvos filialas
Vilniaus apskritis
€ 2000 – 2000