676
Praktikantas (-ė) Reklamos skyriaus komandoje (apmokama praktika)
Lidl Lietuva, UAB

Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia centrinė buveinė, 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune bei Vilniuje. Šiuo metu prie Reklamos skyriaus komandos kviečiame prisijungti praktikantą (-ę).

Darbo pobūdis

  • Pagalba ruošiant savaitines reklamos priemones (leidinius, katalogus, plakatus ir skrajutes)
  • Reklamos komunikacijos maketavimas ir paruošimas spaudai
  • Bendradarbiavimas su kitais skyriais įmonės viduje
  • Kitų praktikos vadovo pavestų užduočių atlikimas

Reikalavimai kandidatui

  • Paskutinių kursų dizaino studentas (-ė) (praktikai būtina trišalė sutartis)
  • Galimybė praktikai skirti 3-6 mėn.
  • Geri darbo Adobe InDesign programa įgūdžiai
  • Kruopštumas ir noras mokytis
  • Puikūs lietuvių kalbos įgūdžiai

Siūlome

  • Apmokamą praktiką
  • Galimybę studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktiškai
  • Įgyti įgūdžių, naudingų tolesnėje karjeroje
  • Iš arti pamatyti tarptautinės įmonės darbo organizavimą ir procesus
  • Darbą su patyrusia komanda
  • Galimybę įgyti patirties sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 924

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Jolita Streikutė

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Social Media Content Manager
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2450
Galioja iki: 2024.05.03
Įvaizdžio ir vidinės komunikacijos projektų vadovas(-ė)
Eurovaistinė, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2500
Galioja iki: 2024.05.04
"Augantys lyderiai" apmokamos praktikos programa Verslo vystymo ir marketingo srityje
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 924 – 924
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Digital Marketing Partner (Mid/Senior)
Baltic Amadeus, UAB
Vilnius
€ 4000 – 4500
Galioja iki: 2024.05.22
Product manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 3200 – 3700