1255
Baltic accounting experts, UAB
Vyr. Buhalteris (-ė)

Vyr. buhalteris (-ė)

Reikalavimai:
- Išsilavinimą finansų apskaitos/buhalterijos srityje (privalumas);
- Ne mažesnė nei 3 metų analogiško darbo patirtis
- Kruopštumas, atsakingumas, globalus matymas;
- Gebėjimas junginėtis tarp skirtingų klientų;
- Anglų , rusų kalbos privalumas.
- Darbo su Rivile patirtis;
- Humoro jausmas

Darbo pobūdis

Darbo aprašymas:
• Įvairių įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių duomenų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
• Mokesčių apskaičiavimas bei mokestinių ataskaitų rengimas bei pateikimas atitinkamoms institucijoms;
• Deklaracijų bei statistinių ataskaitų rengimas, pateikimas atitinkamoms institucijoms;
• Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita;
• Darbo užmokesčio skaičiavimas;
• Banko operacijų apskaita
• Ataskaitų Klientų akcininkams bei vadovams rengimas
• Kiti darbai, susiję su apskaitos ir buhalterinėmis funkcijomis.

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo:
• Įdomų darbą linksmame ir draugiškame kolektyve 😊;
• Geras darbo sąlygas;
• Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• Socialines garantijas.

Kita informacija:
• Informuosime tik atrinktus kandidatus;
• Konfidencialumą garantuojame.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Konstitucijos pr. 7, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Analitiniai įgūdžiai

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Kristina Laima Aleknienė
+37067194915
UAB Baltic Accounting Experts buvo įkurta 2009 m. lapkričio mėnesį. Tai bendrovė, teikianti buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas ir konsultacijas mokesčių klausimais bendrovėms ir individualiems asmenims Lietuvoje ir užsienyje.

Baltic Accounting Experts siūlo platų spektrą paslaugų, tokių kaip buhalterinė apskaita, atlyginimų skaičiavimas, finansinių ataskaitų ir ataskaitų vadovams rengimas, konsultacijas mokesčių klausimais bei pagalbinės verslo paslaugos.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vyr. buhalterė (-is)
CV-online klientas
Vilnius
€ 3600 – 4150
Galioja iki: 2024.05.09
RSI Europe, UAB
Vilnius
€ 3306 – 5000
Galioja iki: 2024.05.25
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 3305 – 4132
Galioja iki: 2024.05.08
Accountant/Budget Analyst
JAV ambasada Lietuvoje
Vilnius
€ 2276 – 3074
Galioja iki: 2024.05.06
Vyr. apskaitos ir darbo užmokesčio specialistas (-ė)
„PwC“ Lietuvoje
Vilnius
€ 2500 – 3500
Galioja iki: 2024.05.16
Buhalteris