966
Hansa Flex Hidraulika, UAB
Vadybininkas

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis pardavimų srityje - privalumas (mechanika);
Techninis išsilavinimas - privalumas;
Komunikabilumas, atsakingumas, strateginis mąstymas, veržlumas, noras tobulėti ir siekti aukštesnių rezultatų;
Darbas su kompiuteriu;
Mokėjimas planuoti ir organizuoti darbą;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Vairuotojo pažymėjimas.

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška;
Darbas su esamais klientais;
Klientų poreikių išsiaiškinimas bei analizė;
Pardavimų veiklos planavimas ir įgyvendinimas;
Teikiamų paslaugų ir naujovių pristatymas klientams;
Klientų konsultavimas;
Užsakymų priėmimas ir vykdymas;
Pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė.

Įmonė siūlo

Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą tarptautinėje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo galimybes.

Tel. numeris pasiteiravimui +37061482233
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 2600

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Pranas Kniukšta
UAB "HANSA FLEX HIDRAULIKA" yra bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė, priklausanti HANSA FLEX įmonių grupei, esančiai daugelyje pasaulio šalių ir aptarnaujančiai daugiau kaip 150 tūkstančių gaminamos produkcijos naudotojų. HANSA FLEX yra hidraulinių sistemų bei komponentų lyderė Europoje. Labai platus įmonių tinklas ir kvalifikuoti darbuotojai leidžia mūsų partneriams pasiūlyti greitus ir patikimus technologinius sprendimus.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Parduotuvės vadovo (-ės) pavaduotojas (-a) naujai atidaromoje parduotuvėje Slengiuose
Lidl Lietuva, UAB
Klaipėda
€ 1575 – 2500
Galioja iki: 2024.05.08
Medical & Sales Representative, Dermatological Beauty
LOREAL Baltic SIA
Klaipėda
€ 1900 – 2050
Galioja iki: 2024.05.17
Korupcijos prevencijos specialistas (-ė)
Emplonet, UAB
Klaipėda
€ 2500 – 2500
Galioja iki: 2024.05.22
Life Sciences Business Development Manager
Biomapas, UAB
Kaunas
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.23
Remote Technical Client Support Specialist
Revel Systems, UAB
Klaipėda
€ 1676 – 1947
Galioja iki: 2024.05.12
DSS specialistė (-as) (Nauja pareigybė)