1186
Vyresnysis (-ioji) kredito pareigūnas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB

INVEGA - vienintelė Lietuvoje nacionalinė plėtros įstaiga, kurios misija yra skatinti šalies ekonomikos augimą ir konkurencingumą, būnant aktyviu finansavimo partneriu. Siekiame būti pažangiausia ir efektyviausia organizacija, kurios finansavimo sprendimai sukurs reikšmingą vertę Lietuvos ekonomikai. Siekdami užsibrėžtų tikslų, norime toliau stiprinti dėmesį verslo ir viešojo sektoriaus klientams, jų aptarnavimo kokybei ir finansavimo sprendimų tobulinimui, kad jie puikiai atlieptų klientų finansavimosi poreikius. Prisidėti prie organizacijos tolesnio augimo ieškome kolegos (-ės), kuris (-i) prisijungs prie mūsų komandos.

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:
• kredito rizikos valdymą reglamentuojančių vidaus teisės aktų ir procesų vystymas ir priežiūra;
• standartinių rizikos sąlygų projektų finansavimui rengimas, įgyvendinimo kontrolė;
• finansavimo siūlymų kokybės peržiūra, atitikimo kreditavimo tvarkoms ir nustatytam rizikos apetitui vertinimas, rizikų identifikavimas, riziką ribojančių priemonių siūlymas, nuomonės teikimas kredito komitetui;
• kreditavimo sprendimų priėmimas suteiktų įgaliojimų ribose;
• paskesnė kreditavimo sprendimų kokybės analizė, išvadų ir apibendrinimų teikimas;
• dalyvavimas vystant kredito rizikos vertinimo modelius su vidaus ir išorės komandomis;
• verslo ir kitų padalinių konsultavimas kreditavimo tvarkų taikymo klausimais.

REIKALAVIMAI:
• esi nepriekaištingos reputacijos;
• esi įgijęs (-usi) aukštąjį universitetinį ar jam prilyginamą išsilavinimą;
• esi sukaupęs (-usi) ne mažesnę, kaip 5 metų patirtį priimant / siūlant verslo kreditavimo sprendimus;
• puikiai analizuoji įmonių verslo planus ir finansinės atskaitomybės dokumentus;
• pastebi esmines rizikas ir gebi struktūruotai pasiūlyti priemones joms valdyti;
• stebi ekonomikos vystymosi tendencijas ir gali laiku patarti dėl rizikos apetito koregavimo;
• ne žemesniu kaip B2 lygiu moki anglų kalbą.

MES SIŪLOME:
• saviraiškos galimybę unikalioje įmonėje, valdančioje plačiausią finansinių priemonių paketą ir investuojančioje į verslo projektus, kuriančius pridėtinę vertę visai šaliai;
• galimybę dirbti valstybės labui drauge su aukščiausios kompetencijos ir patirties finansinių priemonių ekspertų komanda;
• darbo vietą Vilniaus centre su vieta automobiliui parkuoti;
• papildomų naudų paketą;
• pareigybių grupės pastoviosios atlyginimo dalies intervalas yra 3500 Eur - 4600 Eur (neatskaičius mokesčių). Konkretų darbo užmokestį siūlysime atsižvelgdami į Tavo darbo patirtį ir kompetenciją.

ATLYGIS:
Mėnesinis darbo užmokestis nuo 3500 Eur iki 4600 Eur, neatskaičius mokesčių. Konkretų darbo užmokestį siūlysime atsižvelgdami į Tavo darbo patirtį ir kompetenciją.
Darbuotojui gali būti mokama kintama atlygio dalis, kurios dydis ir mokėjimo tvarka nustatoma INVEGOS darbuotojų atlygį (ar) veiklos vertinimą reglamentuojančioje politikoje.

Gyvenimo aprašymą su nuoroda Kredito pareigūnas (-ė) siųskite el. p. cv@invega.lt
Dėkojame susidomėjusiems. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys įmonės duomenų bazėje bus saugomi 12 mėnesių. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti kreipdamiesi el. paštu cv@invega.lt.
Daugiau informacijos apie Invegos asmens duomenų saugojimo politiką rasite: https://invega.lt/asmens-duomenu-apsauga/16.
Kandidatų konfidencialumą garantuojame.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3500 - 4600

Papildoma informacija: Darbuotojui (-ai) gali būti mokama kintama atlygio dalis, kurios dydis ir mokėjimo tvarka nustatoma INVEGOS darbuotojų atlygį ir (ar) veiklos vertinimą reglamentuojančioje politikoje.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Konstitucijos pr. 7
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS office

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Inga Andruškevičiūtė
+37067163292
INVEGA - tai nacionalinė verslo plėtros organizacija, matanti perspektyvą ir atsakingai plečianti finansavimo rinką, investuojanti į pridėtinę vertę valstybei kuriančius projektus ir tokiems projektams siūlanti plačiausią finansinių priemonių paketą.
INVEGA efektyviai įdarbina valstybės pinigus: vykdo skatinamojo finansavimo veiklą, teikia finansines paslaugas, kuria, įgyvendina ir administruoja finansines bei kitokio pobūdžio verslo, žemės ūkio ir viešųjų subjektų finansavimo priemones.
INVEGOS įmonių grupei taip pat priklauso šios įmonės: UAB Kofinansavimas ir UAB Valstybės investicijų valdymo agentūra. INVEGOS grupės produktų krepšelį sudaro tiesioginės paskolos ir paskolos per finansų tarpininkus, individualios ir portfelinės garantijos, rizikos kapitalo investicijos, taip pat subsidijų priemonės. Finansinių priemonių portfelis siekia 1,46 mlrd. EUR.

Įmonės tinklalapishttp://www.invega.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Studijų Kokybės Koordinatorius (-ė)
Europos humanitarinis universitetas, VšĮ
Vilnius
€ 2600 – 2800
Galioja iki: 2024.04.30
Vyriausiasis projektų vadybininkas (-ė)
Vilnius
€ 2500 – 2800
Mokslo koordinatorius (-ė)
Vilnius
€ 1870 – 2300
DOKUMENTŲ VALDYMO IR BIURO ADMINISTRAVIMO VADOVĖ (-AS)
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Inovacijų ir tvarios plėtros vadovė (-as)
Valstybinių miškų urėdija, VĮ
Vilnius