648
Lidl Lietuva, UAB
Praktikantas (-ė) grafikos dizaino srityje, skaitmeninėje rinkodaroje (apmokama praktika)

Įžanga
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune bei Vilniuje. Šiuo metu prie skaitmeninės rinkodaros komandos kviečiame prisijungti praktikantą (-ę).
Darbo pobūdis
  • Darbas su Adobe Photoshop, Indesign programomis
  • Reklaminės medžiagos maketavimas ir paruošimas internetui
  • Reklaminių juostų, banerių kūrimas
  • Pagalba atliekant kitus grafinio dizaino ir interneto svetainės administravimo darbus
  • Kitų praktikos vadovo pavestų užduočių atlikimas
Reikalavimai kandidatui
  • 2-3 kurso grafinio dizaino ar panašios srities studentas (-ė), pridėtas darbų portfolio - privalumas
  • Praktikai būtina trišalė sutartis
  • Įgūdžiai dirbant su Adobe Photoshop, InDesign programomis
  • Galimybė praktikai skirti 3-6 mėnesius
  • Galimybė dirbti pilną darbo dieną
  • Kruopštumas, atidumas, atsakingumas
Siūlome
  • Apmokamą praktiką
  • Galimybę studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktiškai
  • Įgyti įgūdžių, naudingų tolesnėje karjeroje
  • Iš arti pamatyti tarptautinės įmonės darbo organizavimą ir procesus
  • Darbą su patyrusia komanda
  • Galimybę įgyti patirties sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 924

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Praktika
Kontaktinis asmuo
Jolita Streikutė
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Copywriteris/-ė (turinio kūrėjas/-ja) skaitmeninės komunikacijos komandoje
Idea prima, UAB
Vilnius
€ 1800
Galioja iki: 2024.05.17
Rinkodaros vadovo asistentas/-ė
Harmony life, UAB
Vilnius
€ 1450
Galioja iki: 2024.05.16
Pardavimų | marketingo asistentas
Rytlangis, UAB
Vilnius
€ 1650 – 3000
Galioja iki: 2024.05.04
Iniciatyvų asistentas(-ė)
„Transparency International“ Lietuvos skyrius
Vilnius
€ 1100 – 1700
Galioja iki: 2024.05.18
Komunikacijos specialistas (-ė) (renginių organizavimas)
Vilniaus universitetas
Vilnius
€ 1450 – 1700
Galioja iki: 2024.05.13