373
Lidl Lietuva, UAB
Pastatų priežiūros specialistas (-ė)

Dinamiški, greiti ir sėkmingi - visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir logistikos centras Kaune bei Vilniuje. Ir tai tik pradžia, nes nuolatos augame ir šiuo metu prie Lidl pastatų priežiūros skyriaus komandos kviečiame prisijungti Pastatų priežiūros specialistą (-ę) Centrinėje būstinėje Vilniuje.

Darbo pobūdis
  • Pastatų gedimų administravimas ir remontų organizavimas (darbas su vidine sistema)
  • Komunikavimas su partneriais, rangovais ir parduotuvės personalu
  • Sąskaitų tikrinimas ir reikiamų ataskaitų rengimas
  • Parduotuvių geros techninės būklės išlaikymas ir gedimų prevencijos užtikrinimas
  • Naujų sprendimų parduotuvėse įgyvendinimas

Reikalavimai kandidatui
  • Panašaus darbo patirtis privalumas
  • Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios privalumas
  • Analitiniai ir organizaciniai gebėjimai
  • Gebėjimas apdoroti didelį kiekį informacijos
  • Gebėjimas savarankiškai ir operatyviai priimti sprendimus, iniciatyvumas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)

Siūlome
  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • Privatų sveikatos draudimą
  • LIDL dovanų korteles
  • Hibridinį darbo modelį
  • 300 eurų kompensaciją namų biuro baldams įsigyti
  • Lankstų darbo dienos pradžios laiką
  • Biure įrengtą treniruoklių salę, jogos bei TRX užsiėmimus
  • Šviežių vaisių pirmadienius, gaiviuosius ir karštuosius gėrimus biure
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus, bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1990 - 2430

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Teodoras Mindaugas Ramanauskas
Schwarz įmonių grupė, kuriai priklauso Lidl parduotuvės, yra viena iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 32 šalyse ir valdo daugiau nei 200 logistikos centrų bei apie 12 tūkst. parduotuvių Europoje ir Jungtinėse Valstijose. Tarptautiniu mastu Lidl turi virš 360 tūkst. darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 4400 – 5000
Galioja iki: 2024.05.08
Amston klientas
Vilnius
€ 4130 – 5000
Galioja iki: 2024.05.15
Projektų vadovas (-ė) – Strateginės infrastruktūros padalinyje
EPSO-G įmonių grupė
Vilnius
€ 3300 – 4300
Galioja iki: 2024.05.11
Statybos projektų vadovas (-ė)
Infrastruktūros valdymo agentūra
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.22
Statybos darbų vadovas (-ė)
Vilnius
€ 4500 – 5000
Galioja iki: 2024.05.05
STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
AB "Vilniaus šilumos tinklai"
Lietuva
€ 2400 – 3600
Galioja iki: 2024.05.09