260
Lidl Lietuva, UAB
Praktikantas (-ė) Teisės ir atitikties departamente (apmokama praktika)

Įžanga
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune bei Vilniuje. Šiuo metu prie Teisės ir atitikties departamento komandos kviečiame prisijungti praktikantą (-ę).
Darbo pobūdis
  • Pagalba ruošiant teisinių dokumentų šablonus
  • Teisės aktų analizių bei teisinių išvadų rengimas
  • Dokumentų tvarkymo sistemos administravimas ir atnaujinimas
  • Galimybė susipažinti su teisinių procesų koordinavimo specifika bei kitų departamentų veikla
Reikalavimai kandidatui
  • Teisės studijų krypties studentas (-ė)
  • Civilinės teisės žinios didelis privalumas
  • Geros anglų arba vokiečių k. žinios
  • Galimybė dirbti pilną darbo dieną
  • Galimybė praktikai skirti 3-6 mėn.
Siūlome
  • Galimybę studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktiškai
  • Apmokamą praktiką
  • Įgyti įgūdžių, naudingų tolesnėje karjeroje
  • Iš arti pamatyti tarptautinės įmonės darbo organizavimą ir procesus
  • Galimybę pamatyti Logistikos centro atidarymą iš arti ir būti to dalimi
  • Galimybę įgyti patirties sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 924

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Praktika
Kontaktinis asmuo
Jolita Streikutė
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

TEISININKAS (-Ė)
Teisininkas (-ė)
NKC, Nacionalinis kraujo centras
Vilnius
€ 2935
Galioja iki: 2024.05.12
Vyresnysis specialistas (-ė) (Licencijavimo skyriuje)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 2432 – 3040
Galioja iki: 2024.05.22
Vyriausiasis (-ioji) teisininkas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2880 – 4320
Teisininkė /- as
Vilniaus vystymo kompanija
Vilnius
€ 2000
Galioja iki: 2024.05.26
Marketingo Specialistas/Vadovas
Petru, MB
Kaunas