375
Lidl Lietuva, UAB
Transporto koordinatoriaus (-ės) padėjėjas (-a) (naujame logistikos centre Lentvaryje) (0,5 etatu)

Įžanga

Ieškome transporto koordinatoriaus (-ės) padėjėjų prisijungti prie naujai atidaromo LIDL logistikos centro Lentvaryje, Vilniuje!

Apie 1 mėnesį darbuotojams suteiksime išsamius apmokymus logistikos centre Kaune (transportas bus suteikiamas, darbas vakarinėje/naktinėje pamainoje).
Kilus klausimų dėl kandidatavimo proceso, kreiptis 8 800 800 50

Darbo pobūdis
  • Prekių krovos darbų koordinavimas išvežimo zonoje
  • Transporto koordinatoriaus paskirtų užduočių vykdymas
  • Prekių pervežimas sandėlio viduje iš kitų vietų ar asortimentų
  • Logistikos skyriaus aprūpinimas padėklais ir dėžėmis
  • Švaros palaikymo darbai
  • Esant poreikiui, sunkvežimių iškrovimas bei dokumentų tikrinimas

Reikalavimai kandidatui
  • Galimybė dirbti vakarinėje/naktinėje pamainoje (pamainos laikas: 17:00 03:30)
  • Galimybė dirbti tik savaitgaliais
  • Logistikos ir sandėliavimo darbo patirtis
  • Galimybė dirbti fizinį darbą
  • Noras dirbti prekybos srityje

Siūlome
  • Fiksuotą atlyginimą nuo 582 €/mėn. į rankas. Kartu su priedu atlyginimas siekia nuo 622€/mėn. į rankas.
  • Apmokėjimą už naktinį darbą (1,5 karto didesnis)
  • Darbą slenkančiu grafiku (kiekvieną savaitę poilsio dienos skirtingomis savaitės dienomis ir bent vienas pilnas laisvas savaitgalis per mėnesį)
  • LIDL dovanų korteles
  • 50 eurų vertės kuro kortelė (pasibaigus įdirbiui Kaune)
  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
  • Karjeros galimybes
  • Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Vaisius, užkandžius ir arbatą
  • Laisvadienius per didžiąsias metų šventes: Šv. Kalėdas, Naujuosius Metus, Šv. Velykas
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 788 - 865

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Ne visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Personalo Skyrius
8 800 800 50
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kokybės vadybos sistemos koordinatorius
Precizika Metrology, UAB
Vilnius
€ 1300 – 2500
Galioja iki: 2024.05.22
Komunikacijos specialistas (-ė)
Pitlane, UAB
Vilnius
€ 2000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.09
VYRESNYSIS SOCIALINIO DARBO ORGANIZATORIUS (-Ė)
Vilniaus miesto socialinių paslaugų centras
Vilnius
€ 1678 – 1785
Galioja iki: 2024.05.26
Digital Media Specialists Team Lead
Havas Media
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.05.10
PROJEKTŲ VADOVĖ (-AS) (ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO STOTELĖS)
Ignitis Group
Vilnius