315
Lidl Lietuva, UAB
Parduotuvės vadovas (-ė) Vilniuje

Įžanga

Ieškai dinamiško, atsakingo ir iššūkių kupino darbo? Tuomet tau tikrai tiks LIDL parduotuvės vadovo (-ės) pozicija!

Darbo pobūdis

•    Būsi lyderis (-ė), atsakingas (-a) už parduotuvės darbuotojų ugdymą, motyvavimą, užduočių delegavimą ir parduotuvės darbų planavimą
•    Kiekvieną dieną rūpinsiesi, kad tavo komanda pasiektų geriausius veiklos rodiklius ir užtikrintų aukščiausią klientų aptarnavimo standartą

Reikalavimai kandidatui

•    Turi aukštesnįjį išsilavinimą
•    1-2 metų vadovaujamo darbo patirtį prekybos srityje
•    Puikiai organizuoji darbus ir moki suburti komandą
•    Prisiimi atsakomybę
•    Esi pasiruošęs (-usi) ne tik vadovaujančiam, bet ir fiziniam darbui
•    Gali dirbti pamainomis

Siūlome

•    Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką bei viršvalandžius
•    Tarnybinį automobilį, skirtą neribotai naudotis tiek asmeniniams, tiek tarnybiniams tikslams
•    Karjeros galimybes
•    Pilną automobilio priežiūros, remonto, draudimo ir degalų išlaidų padengimą
•    Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
•    Anonimines ir nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
•    Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1890 - 3600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Tatjana G.
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kokybės ir atitikties pareigūnas (-ė)
Baltic Ground Services
Vilnius
€ 2450
Galioja iki: 2024.05.17
Project Coordinator (12 months contract)
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 2700
Galioja iki: 2024.05.22
Produkto vadovas (-ė) (kurjerių paslauga)
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
€ 2800 – 3300
Projekto vadovas (-ė) (Tarptautinio akceleratoriaus projektas)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 3200 – 3700
Biuro vadovė/-as
Vilniaus vystymo kompanija
Vilnius
€ 2300 – 2700
Galioja iki: 2024.05.29
Mazda automobilių pardavimo vadybininkė (-as)
Inchcape Lietuva
Vilnius
€ 1800 – 4000
Galioja iki: 2024.05.16