1487
Easy Open Group, UAB
Buhalteris (-ė)

Ieškomas buhalteris (-ė), žinantis anglų kalbą.

Darbo pobūdis

  • Mokesčių apskaičiavimas bei deklaracijų pateikimas;
  • Ataskaitų ruošimas vadovybei bei teikimas;
  • Metinių ataskaitų ruošimas bei teikimas;
  • Klientų konsultavimas personalo administravimo, darbo užmokesčio, mokesčių apskaičiavimo klausimais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (buhalterijos, finansų krypties).
  • Darbo patirtis dirbant su Rivilės, Finvaldos programomis privalumas;
  • Analitinis mąstymas, kruopštumas, disciplinuotumas;
  • Geri laiko ir asmeninių užduočių planavimo ir prioretizavimo įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Mokėjimas dirbti MS Office paketo programomis (Word, Excel, Outlook)

Siūlome:

  • Atlyginimas pradedant nuo 2435 eurų bruto.
  • Laukiame Jūsų CV, siųskite spustelėję Kandidatuoti.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2435

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS office Rivilė

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR -
UAB "EASY OPEN GROUP" - tai apskaitos įmonė, siūlanti platų paslaugų spektrą, pradedant nuo įmonės įsikūrimo iki pilnos atskaitomybės pateikimo.
Esame profesionali kompanija pasiruošusi suteikti visą buhalterinių paslaugų spektrą, reikalingą apskaitant pirminius dokumentus, atskaitomybės pateikimui bei optimalios mokesčių schemos organizavimui.
Mūsų tikslas profesionaliai suteikti buhalterinės paslaugas, atsižvelgiant į kliento poreikius bei paslaugų kokybės ir verslo praktikos standartus.
Mūsų atsakomybė savalaikiškumas ir profesionalumas. Atsakingai vykdome įsipareigojimus klientui, laikomės skaidrių veiklos principų.

Įmonės tinklalapishttp://www.easyopengroup.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Buhalterė (-is)
Noriu personalo sprendimų grupė
Vilnius
€ 2100 – 2650
Galioja iki: 2024.05.25
Accounts Payable (AP) Assistant Accountant
Yara Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1810 – 2088
Galioja iki: 2024.05.09
Accountant/Budget Analyst
JAV ambasada Lietuvoje
Vilnius
€ 2276 – 3074
Galioja iki: 2024.05.06
DS Smith Packaging Lithuania, UAB
Vilnius
€ 2400 – 2500
Galioja iki: 2024.05.18
Financial Planning & Analysis Specialist
Nasdaq Vilnius Services, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3500