403
Lidl Lietuva, UAB
Administratorius (-ė) IT skyriuje

Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune bei Vilniuje. Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti Administratorių (-ę) IT skyriuje.

Darbo pobūdis

  • IT skyriaus veiklos, biudžeto, projektų kaštų kontrolė bei planavimas
  • Ataskaitų, vertinimų ir pristatymų kūrimas
  • IT sutarčių, licencijų administravimas bei valdymas
  • Apskaitos procesai (sąskaitų priskyrimas, pagrindinių duomenų patikrinimai, turto valdymas)
  • Komandiruočių planavimas
  • Pagalba IT vadovui administraciniais, komunikaciniais bei organizaciniais klausimais

Reikalavimai kandidatui

  • Darbo patirtis administracijos srityje
  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (verslo valdymo, administravimo srityse – privalumas)
  • Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu), vokiečių kalbos žinios - privalumas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel, MS PowerPoint)
  • Puikūs organizaciniai gebėjimai, kruopštumas, atidumas detalėms

Siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • LIDL dovanų korteles
  • Privatų sveikatos draudimą
  • Hibridinį darbo modelį
  • 300 eurų kompensaciją namų biuro baldams įsigyti
  • Lankstų darbo dienos pradžios laiką
  • Biure įrengtą treniruoklių salę, jogos bei TRX užsiėmimus
  • Šviežių vaisių pirmadienius, gaiviuosius ir karštuosius gėrimus biure
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus, bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1990 - 2280

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Jolita Streikutė
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Personalo partneris (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2500 – 3000
Galioja iki: 2024.05.16
Prekių priežiūros vadybininkas (-ė)
Litradės Didmena, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.19
Projektų vadovas (-ė) I Kultūros projektų skyrius
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Vilnius
€ 1964 – 2446
Galioja iki: 2024.05.15
Administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2280
Galioja iki: 2024.05.24
Žmonių ir kultūros vystymo skyriaus projektų vadovė (-as)
Regitra, VĮ
Vilnius