214
Lidl Lietuva, UAB
Praktikantas (-ė) Personalo administravimo skyriuje (apmokama praktika)

Įžanga
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune bei Vilniuje. Šiuo metu prie Personalo administravimo skyriaus komandos, kviečiame prisijungti praktikantą (-ę).
Darbo pobūdis
  • Galimybė susipažinti su įvairiais personalo administravimo procesais bei sistemomis
  • Atostogų, komandiruočių ir darbo laiko administravimas,neatitikimų monitorinimas
  • Darbuotojų bylų administravimas: el. bylų užvedimas, el. dokumentų paskirstymas į jas
  • Dokumentų skaitmenizavimas: popierinių dokumentų sulyginimas su elektroninėje byloje esančiais dokumentais užtikrinant, jog elektroninėje byloje egzistuoja popierinio dokumento kopija
Reikalavimai kandidatui
  • Praktikai būtina trišalė sutartis
  • Galimybė praktikai skirti 3 - 6 mėn.
  • Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios
  • Kruopštumas, atidumas, atsakingumas, noras mokytis
Siūlome
  • Apmokamą praktiką
  • Galimybę studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktiškai
  • Įgyti įgūdžių, naudingų tolesnėje karjeroje
  • Iš arti pamatyti tarptautinės įmonės darbo organizavimą ir procesus
  • Darbą su patyrusia komanda
  • Galimybę įgyti patirties sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 924

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Jolita Streikutė
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Paslaugų vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2320 – 3480
Galioja iki: 2024.05.09
Kokybės vadybos sistemos koordinatorius
Precizika Metrology, UAB
Vilnius
€ 1300 – 2500
Galioja iki: 2024.05.22
Praktikantas (-ė) Pardavimų organizavimo departamento komandoje (apmokama praktika)
Vilnius
€ 924 – 924
Galioja iki: 2024.05.26
Parduotuvės vadovas (-ė) Rokiškyje
Rokiškis
€ 1705 – 2850
Galioja iki: 2024.05.30
Komunikacijos specialistas (-ė)
Pitlane, UAB
Vilnius
€ 2000 – 3500
Administratorė (-ius)
Viktorijos Lizunovos kineziterapijos klinika, MB
Vilnius
€ 1500
Galioja iki: 2024.05.24