2387
Izabelita, UAB
Pardavimų vadovas (-ė)

UAB Izabelita didmeninės prekybos įmonė, užsiimanti žaliavų pardavimu maisto, buitinės chemijos ir kosmetikos pramonėms.

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Žmogaus, kuris bus nedidelės įmonės dalis, bet gali savo darbu daryti didelę įtaką. Žmogaus, pasiruošusio veikti, net jeigu nėra konkrečių nurodymų ir tiksliai nurodytų darbo užduočių. Žmogaus, kuris yra lojalus, atsidavęs su puikiais komunikacijos įgūdžiais.

Darbo pobūdis:
  • Teikti esamiems klientams aukščiausio lygio aptarnavimą;
  • Atlikti vadybininko funkcijas - naujų klientų paiešką, duomenų tvarkymą, pardavimų palaikymą;
  • Užtikrinti sklandų darbo procesą koordinuojant klientų poreikius.

Reikalavimai:
  • Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu -privaloma(vokiečių, rusų kalbų mokėjimas-privalumas);
  • Stiprūs pardavimų įgūdžiai ( bent 2 metų patirtis pardavimų, klientų aptarnavimo nurodytoje srityje-privalumas);
  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (verslo administravimas, marketingas, pardavimai, chemijos srityje privalumas);
  • Darbas su MS Office paketu;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:
  • Mokymai kvalifikacijos kėlimui;
  • Lankymąsi parodose įvairiose šalyse;
  • Galimybę tapti pardavimų vadovu (-e);
  • Motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Darbo poziciją, kurioje pripažįstamas ir vertinamas darbuotojo indėlis (komisiniai).

Darbo vieta: Pagrindinė įmonės būstinė-Panevėžys. Klientų aptarnavimas- visi Lietuvos regionai.
Darbo pradžia: 2024-06-17
Darbo užmokestis (netto): 1200-3000 Eur (priklausomai nuo turimos patirties)

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką Siųsti savo CV ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1898 - 4959

Vietovė

    Panevėžys, Panevėžio apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Daina .
+370699 36428

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pardavimų inžinierius (-ė)
People Link, UAB
Kaunas
€ 2600 – 3300
Galioja iki: 2024.07.03
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
Latakko SIA
Vilnius
€ 2300 – 3500
Galioja iki: 2024.06.20
Services Representative
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 2700 – 3350
Galioja iki: 2024.06.18
Pardavimo atstovas (-ė) darbui su prekybos tinklais
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 2500 – 3000
Galioja iki: 2024.07.06
Atstovų tinklo plėtros vadovas (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 3120 – 4680