3527
Akasys, MB
Procesų koordinatorius (-ė)
Akasys, MB
Akasys, MB

Akasys, MB

Tave domina naujausios gamybinės technologijos? Esi veržlus, inovatyvus, nebijantis iššūkių? Jei sau atsakei taip - neabejok ir junkis prie mūsų!
Mes augame ir į savo profesionalią komandą Gargžduose kviečiame prisijungti norintį kartu augti procesų koordinatorių:

Darbo pobūdis:
  • Darbuotojų adaptacijos ir kvalifikacijos proceso valdymas;
  • Darbuotojų kompetencijų ir mokymo planų formavimas;
  • Darbų saugos, bei kitų vidinių mokymų pravedimas pagal poreikį;
  • Bendravimas bei darbų derinimas su klientais;
  • Įmonės dokumentacinės tvarkos užtikrinimas;
  • Mokymų bei kitų dokumentų sisteminis administravimas;
  • Bendradarbiavimas su kitomis įstaigomis (užimtumo tarnyba, savivaldybė, universitetai ir pan.);
  • Svečių priėmimas (įmonės reprezentacija, ekskursijos);
  • Renginių organizavimas, pravedimas.

Reikalavimai:
  • Aukštasis universitetinis/koleginis išsilavinimas (privalumas - gamybos, technologijų srityje);
  • Darbo patirtis mokymo ir/ar gamybos aplinkoje;
  • Efektyvūs laiko planavimas, organizaciniai gebėjimai, komunikabilumas, veržlumas, iniciatyvumas;
  • MS Office puikus programų valdymas;
  • Laisvas anglų ir lietuvių kalbų mokėjimas kalbėjimas ir rašymas;
  • Rusų kalba (būtų privalumas).

Mes jums siūlome:
  • Darbą 0,5 arba pilnu etatu
  • Nuolat kelti profesinę kvalifikaciją bei tobulėti;
  • Komandiruotės į parodas Lietuvoje bei kitose Europos šalyse, parodų kuravimas;
  • Kasmet peržiūrimas ir augantis atlyginimas priklausantis nuo rezultatų;
  • Susiderinus galimybę dirbti iš namų.

Atlyginimas:
  • Nuo 1000-1300 eur. atskaičius mokesčius.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1501.38 - 2095.44

Vietovė

    Gargždai, Klaipėdos apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Ne visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttps://akasys.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Buhalterė (-is) - Apskaitininkė (-as)
Kakava LT, UAB
Vilnius
€ 1300 – 1500
Galioja iki: 2024.06.22
(Junior) Digital Marketing Manager
Deep Media Technologies
Vilnius
€ 1400 – 2500
Galioja iki: 2024.06.16
Pamainos meistras (-ė) gamybos skyriuje. Darbas pamainomis.
Mars Lietuva, UAB
Gargždai
€ 2700 – 3100
Galioja iki: 2024.07.07
Jaunesnioji (-ysis) logistikos vadybininkė (-as) (Nauja pareigybė)
KN Energies, AB
Klaipėda
€ 2100
Galioja iki: 2024.06.27
Strategijos įgyvendinimo koordinatorius (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 3120 – 4680
Galioja iki: 2024.06.28
E-komercijos ir partnerysčių vadybininkas
ESTO, UAB
Vilnius
€ 2600 – 3800
Galioja iki: 2024.07.05