PATYRĘS (-USI) SAS PROGRAMUOTOJAS (-A)
Paspara, UAB

PATYRĘS (-USI) SAS PROGRAMUOTOJAS (-A)Paspara, UAB

UAB „Paspara” yra oficialus SAS Institute atstovas Lietuvoje nuo 1990 metų. Mes platiname SAS Institute programinę įrangą ir vykdome projektus duomenų saugyklų kūrimo, verslo įžvalgų ir analitikos srityse. Esame įdiegę sprendimus ir teikiame priežiūros paslaugas viešojo sektoriaus įstaigose, bankų ir telekomunikacijų sektoriuose.

Šiuo metu kviečiame prie mūsų komandos prisijungti patyrusį (-ią) SAS programuotoją.

Papildoma informacija

Darbo aprašymas:

  • Bendravimas su klientais, verslo poreikių supratimas ir specifikavimas;
  • Priskirtų sprendimo dalių projektavimas ir programavimas;
  • Susijusios dokumentacijos rengimas;
  • Problemų analizė ir sprendimas;
  • Dalijimasis su kolegomis patirtimi ir gerąja praktika.

Reikalavimai:

  • IT, matematikos, statistikos srities išsilavinimas (pageidautina aukštasis universitetinis);
  • Ne mažesnė  nei 3 metų darbo patirtis su SAS programine įranga, geras SAS programavimo kalbos žinojimas;
  • Geri komunikacijos įgūdžiai;
  • Gebėjimas bendradarbiauti su kolegomis, deleguoti užduotis bei dirbti savarankiškai užtikrinant laiku ir kokybiškai atliktas užduotis.

Mes siūlome:

  • Darbą ilgametę patirtį turinčiame kolektyve;
  • Galimybę susipažinti su naujausiomis SAS technologijomis;
  • Profesinius iššūkius ir įdomias patirtis duomenų apdorojimo pasaulyje;
  • Patrauklų atlyginimą ir papildomas naudas.