218
Vilniaus Miesto Savivaldybės Visuomenės Sveikatos Biuras
VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTAS (-Ė)

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rūpinasi gyventojų sveikata, jos priežiūra ir teikia kokybiškas visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas, kurių tikslas – mažinti gyventojų sergamumą, mirtingumą ir gerinti gyvenimo kokybę.

Papildoma informacija

DARBO POBŪDIS:

vykdyti visuomenės sveikatos priežiūrą ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklose ir profesinio mokymo įstaigose.

PAGRINDINĖS FUNKCIJOS:

► tvarkyti duomenis apie vaikų sveikatos būklę;

► teikti ugdymo įstaigai ir maitinimo paslaugų teikėjams asmens sveikatos priežiūros įstaigų specialistų rekomendacijas dėl vaikų sveikatos ir koordinuoti šių rekomendacijų įgyvendinimą;

► teikti sveikatos žinias ugdymo įstaigos bendruomenei apie sveikatos išsaugojimą ir sveikatos stiprinimo būdus;

► teikti ir (ar) koordinuoti pirmosios pagalbos teikimą ugdymo įstaigoje;

► tikrinti vaikų / mokinių asmens higieną ir taikyti užkrečiamųjų ligų ir jų plitimo profilaktikos priemones;

► prižiūrėti vaikų maitinimo organizavimo atitiktį teisės aktų reikalavimams ir konsultuoti ugdymo įstaigos ar maitinimo paslaugų teikėjų darbuotojus, atsakingus už mokinių maitinimą, sveikos mitybos ir maisto saugos klausimais.

REIKALAVIMAI:

► turėti visuomenės sveikatos krypties bakalaurą/magistrą ar jam prilygintą išsilavinimą.

DARBO VIETA: Laisvas darbo vietas galima rasti Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro interneto svetainės skiltyje ,,Karjera“ http://www.vvsb.lt/karjera-2/.

DARBO LAIKAS: darbo valandų skaičius priklauso nuo darbo krūvio, skirto ugdymo įstaigai. Dirbama pagal suderintą individualų darbo grafiką.

SIŪLOME:

 galimybę dirbti keliose ugdymo įstaigose pasirenkant darbo krūvį nuo 0,06 iki 1,5 etato;

 26 darbo dienų kasmetines mokamas atostogas;

 sutrumpintą darbo laiką, 38 val. per 5 dienų darbo savaitę (dirbant 1 etato darbo krūviu);

 galimybę dalyvauti mokymuose;

 mėnesinį atlyginimą dirbant 1 etato darbo krūvio (bruto): 1144 Eur.

Norėdami kandidatuoti spustelkite žemiau esantį mygtuką.

Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1144

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Ne visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Dovilė Lekarauskaitė

Įmonės tinklalapishttp://www.vvsb.lt/karjera-2/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Account Manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2100 – 3100
Galioja iki: 2024.05.05
Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Office space manager
Vilnius
€ 2800 – 3550
Prekybos vadybininkas
IRLANDA, UAB
Kaunas
€ 2000 – 2000