VERSLO FINANSAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Jungtinė centrinė kredito unija KREDA

VERSLO FINANSAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)Jungtinė centrinė kredito unija KREDA

JUNGTINĖ CENTRINĖ KREDITO UNIJA KREDA, vienijanti 11 kredito unijų Lietuvoje, plečia savo komandą Vilniuje kviečia prisijungti VERSLO FINANSAVIMO PROJEKTŲ VADOVĄ (-Ę). Laukiame kandidatų iš visos Lietuvos.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • Pardavimų grupei keliamų pardavimo tikslų įgyvendinimas;
  • nuolatinė potencialių verslo klientų bei partnerių paieška, santykių su esamais klientais palaikymas bei vystymas;
  • verslo klientų finansavimo projektų rengimas, finansavimo rizikos bei įmonių veiklos perspektyvos įvertinimas;
  • pardavimų analizė ir plėtra, pardavimų skatinimo programų organizavimas, pelningumo kontrolė;
  • konsultuoti KREDA grupės darbuotojus klientų pritraukimo, finansavimo struktūrizavimo ir kitais pagal kompetenciją priskirtais klausimais;
  • stebėti finansų rinką, konkurentų veiksmus ir siūlyti pardavimų efektyvumo didinimo priemones.

Reikalavimai kandidatui:

  • aukštasis išsilavinimas verslo, ekonomikos, vadybos srityse;
  • 3 metų sėkminga patirtis finansų įstaigoje; turėti pakankamai specifinių žinių, būtinų norint pakankamai gerai suprasti finansų rinkos dalyvio veiklą ir riziką;
  • Įmonių finansų vertinimo gebėjimas, klientų paieškos ir santykių užmezgimo bei plėtojimo patirtis, klientų poreikių analizės patirtis;
  • finansų analizės įgūdžiai, kreditavimo proceso bei kreditinių produktų išmanymas;
  • puikūs komunikaciniai ir derybų vedimo įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • galimybę tapti profesionalios ir draugiškos komandos dalimi;
  • galimybė dirbti nuotoliniu būdu;
  • profesinius iššūkius ir galimybę nuolat tobulėti;
  • atlyginimas nuo 2800 €/mėn. iki 3800 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams;
  • prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.

Kviečiame siųsti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.