.NET PROGRAMUOTOJAS
.NET PROGRAMUOTOJAS
Universalios Valdymo Sistemos, UAB

.NET PROGRAMUOTOJAS

UVS Group /www.uvs.lt/- savarankiškų įmonių grupė, dirbanti Baltijos šalyse ir Baltarusijoje. UVS Group siūlo kompleksinius programinės įrangos kūrimo ir techninės įrangos integravimo sprendimus bei siūlomų produktų aptarnavimą prekybos įmonėms. Kuriami produktai skirti palengvinti kasdienį galutinių naudotojų darbą. Tikime, kad pasitenkinimą darbu sukuria įdomios ir sudėtingos profesinės užduotys, komfortiška aplinka, laisvė ir mokėjimas ja naudotis. Stengiamės užtikrinti šias sąlygas savo darbuotojams ir ieškome žmonių, kurie remiasi panašiomis vertybėmis. Laukiame ir tikimės, kad darbuotojai dalinsis savo idėjomis. Išklausome, atsižvelgiame ir suteikiame galimybę jas įgyvendinti. Viena iš grupei priklausančių įmonių – UAB „Universalios valdymo sistemos“, kurios pagrindinė veikla yra degalinių valdymo sistemų ir kasos valdymo sistemų programinės įrangos kūrimas bei diegimas, kviečia prijungti naują komandos narį.

Papildoma informacija

JŪSŲ atsakomybės:

  • darbas komandoje kuriant mažmeninės prekybos įmonėms pritaikytą programinę įrangą.

Tikimės, kad JŪS:
  • turite įgūdžių ir patirties su .NET (C#), Visual Studio, MS SQL, EntityFramework, WPF, XML
  • esate atsakingas, gebate planuoti darbo laiką ir dirbti komandoje, galite dirbti savarankiškai ir esate orientuotas į rezultatą

MES suteiksime JUMS galimybę:

  • dirbti prasmingą darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve
  • sąlygas augti bei tobulėti
  • patrauklią darbo vietą, lanksčias darbo valandas
  • kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlygį už darbą.

Laukiame JŪSŲ ir kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą su nuoroda „.NET programuotojas“ iki kovo 8 d. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis, todėl prašome susipažinti su Kandidatų asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis.