REGIONO VADYBININKAS (-Ė)
Diagnostikos laboratorija, UAB

REGIONO VADYBININKAS (-Ė)Diagnostikos laboratorija, UAB

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • Pristatyti ir parduoti teikiamas įmonės paslaugas esamiems ir potencialiems klientams – gydymo įstaigoms bei B2B klientams;
  • Nuolat palaikyti santykius su esamais ir naujais klientais;
  • Ruošti komercinius pasiūlymus, derinti sutarčių sąlygas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • Ne trumpesnė nei 1 metų patirtis pardavimų ar klientų aptarnavimo srityje;
  • Puikus kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Labai geri bendravimo, derybiniai bei prezentavimo įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Mes jums siūlome:

  • Įdomų, atsakingą, kūrybišką ir dinamišką darbą sparčiai augančioje vienoje didžiausių asmens sveikatos priežiūros įmonių Lietuvoje;
  • Augantį, sėkmingą, veržlų kolektyvą;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Papildomas naudas įmonės darbuotojams.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Siųsdami savo gyvenimo aprašymą Jūs sutinkate, kad UAB Diagnostikos laboratorija tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.