91
Kelionių panorama, UAB
PROJEKTŲ VADOVAS - (Ė) (LENKŲ KALBA)

Papildoma informacija

www.kelioniupanorama.lt - tai į kliento poreikius orientuota kelionių agentūra. Vadovaujamės aukštomis moralinėmis vertybėmis ir kiekvieną dieną siekiame vis didesnio klientų pasitenkinimo. Nuolat stebime rinkos pokyčius ir siekiame prisitaikyti prie vartotojų poreikių. Savo klientams siūlome ne tik keliones į užsienį, bet ir kokybišką poilsį Lietuvoje.
Plečiame savo veiklą ir Lenkijoje startuojame su nauju projektu, tad ieškome ambicingo ir motyvuoto kolegos, kuris nebijo iššūkių!

Darbo pobūdis:

  • Naujų partnerių Lenkijoje paieška ir integracija;
  • Derybos;
  • Sutarčių su partneriais sudarymas;
  • Daugiau informacijos pateiksime pokalbio metu.

Reikalavimai:

  • Puikios lenkų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Gebėjimas "networkinti" nuotoliniu būdu;
  • Puikūs laiko planavimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas efektyviai bendrauti ir daryti įtaką;
  • Vidinis atsakomybės jausmas;
  • Analogiško darbo patirtis.

Mes siūlome:

  • Savirealizacijos galimybes greitai augančioje kompanijoje;
  • Jaunatvišką ir supratingą kolektyvą;
  • Laisvę idėjoms ir mintims vystant įmonės produktus bei formuojant organizacijos įvaizdį;
  • Finansinius priedus, priklausančius nuo įmonės bendrų rezultatų bei asmeninio indėlio.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Kristina Graužinienė

Įmonės tinklalapishttps://www.kelioniupanorama.lt