10
Aedilis, UAB
RELINĖS APSAUGOS IR AUTOMATIKOS INŽINIERIUS (-Ė)

UAB „Aedilis“ – inžinerinių sprendimų įmonė, dirbanti Elektros energetikos infrastruktūros ir pramoninės automatikos srityse. Savo klientams mes tiekiame visus inžinerinių sistemų komponentus, konsultuojame inžinerinių sistemų diegimo klausimais bei vedame mokymus.

Ieškome komandos pastiprinimo Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • Relinės apsaugos ir automatikos įrenginių paleidimas ir derinimas;
  • Dokumentacijos rengimas;
  • Galimos komandiruotės Lietuvoje bei Skandinavijoje.

Reikalavimai:

  • Elektrotechninis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • Gebėjimas skaityti ir suprasti elektrines schemas.

Privalumai:

  • Patirtis relinės apsaugos ir automatikos įrenginių konfigūravime/programavime;
  • Patirtis su Omicron bandymų stendais;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Bent vidutinės anglų kalbos žinios.

Mes Jums siūlome:

  • Stabilų darbą sėkmingai augančioje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Visas reikalingas darbui priemones;
  • Galimybes tobulėti profesinėje srityje;
  • Atlyginimą atitinkantį Jūsų patirtį ir kompetencijas. Nuo 870-2975 Eur neatskaičius mokesčių.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Užtikriname konfidencialumą.

Kontaktai:
Biuro administratorė Austa Čebanauskaitė
Tel.:+37060779222
Centrinis biuras – L. Zamenhofo g. 5, Vilnius

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 870 - 2975

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Rūta Galinytė

Įmonės tinklalapishttp://