21
Aedilis, UAB
KOKYBĖS KONTROLIERIUS (-Ė) (GAMYBA)

UAB „Aedilis“ – inžinerinių sprendimų įmonė, dirbanti Elektros energetikos infrastruktūros ir pramoninės automatikos srityse. Savo klientams mes tiekiame visus inžinerinių sistemų komponentus, konsultuojame inžinerinių sistemų diegimo klausimais bei vedame mokymus.

Darbo vieta - Lentvaris.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • Pagamintos produkcijos (elektros skydų) kokybės  tikrinimas pagal numatytas
  • metodikas ir procedūras;
  • Produkcijos dokumentacijos ruošimas.

Reikalavimai:

  • Darbas tinkamas studentams arba turintiems aukštesnįjį/profesinį išsilavinimą  (elektrotechninis – privalumas);
  • Techninės dokumentacijos (brėžinių, projektinės dokumentacijos) išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Atkaklumas, sąžiningumas, pedantiškumas, kruopštumas, nuoseklumas;
  • Anglų kalbų žinios būtų privalumas;
  • Darbo patirtis gaminių kokybės užtikrinimo srityje būtų didelis privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • Geras darbo sąlygas tikrai draugiškame kolektyve;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Darbo laiką nuo pirmadienio iki penktadienio (7.00 iki 16.00h, darbo laikas gali būti derinamas su studijomis);
  • Darbo vieta – Klevų al. 46, Lentvaris, Trakų raj.
  • Atlyginimą atitinkantį Jūsų patirtį ir kompetencijas. Nuo 870-1225 Eur neatskaičius mokesčių.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Užtikriname konfidencialumą.

Kontaktai:
Biuro administratorė Austa Čebanauskaitė
Tel.:+37060779222
Gamybos padalinys – Klevų al. 46, Lentvaris, Trakų raj

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 870 - 1225

Vietovė

    Lentvaris, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Rūta Galinytė

Įmonės tinklalapishttp://