11
Refra, UAB
VADOVAS (-Ė) TECHNINIAM SKYRIUI
Refra, UAB
Refra, UAB

Refra, UAB

UAB „Refra“ veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena pirmaujančių įmonių šaldymo agregatų (įrangos) gamybos srityje, tiekianti plataus asortimento produkciją, atsižvelgiant į bendrą rinkos poreikį, bei į individualius (nestandartinius) klientų projektus.

Įmonė tiesiogiai bendradarbiauja su didžiausiais Europos tiekėjais tokiais kaip Bitzer, Copeland, Guentner, AlfaLaval, Frascold, Dorin ir daugeliu kitų. 95 procentai produkcijos eksportuojama į Europą, NVS, Tolimųjų Rytų, Arabų ir kitas šalis.

Įmonėje dirba virš 220 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Šiuo metu prie mūsų draugiško bei ambicingo kolektyvo kviečiame prisijungti:

Papildoma informacija

Vadovas (-ė) Techniniam skyriui

Darbo pobūdis:

• Planuoti skyriaus darbą, vertinti išteklių poreikį, organizuoti ir kontroliuoti planų ir tikslų įgyvendinimą;

• Deleguoti pavaldiems darbuotojams užduotis, kontroliuoti darbų vykdymą bei darbo kokybę, našumą;

• Organizuoti bendrovėje gaminamų produktų techninės dokumentacijos parengimą – projektų ir produktų specifikacijos, brėžiniai, gamybos technologinės kortelės, gamybos technologiniai aprašymai ir kt.;

• Kontroliuoti projektinės dokumentacijos gavimą, išbaigtumą, derinimą, jų išdavimą pavaldiems darbuotojams pagal kompetenciją;

• Rengti techninio skyriaus darbų procesus, juos įgyvendinti bei užtikrinti tam tikrų procesų savalaikį ir tikslų laikymąsi.

• Ataskaitų ir pasiūlymų ruošimas vadovybei.

Reikalavimai:

• Inžinerinis/techninis išsilavinimas;

• Komandinio darbo ir darbų organizavimo įgūdžiai.

• Puikūs įgūdžiai su SolidWorks аr AUTOCAD programa;

• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, Excel);

• Pozityvus mąstymas, atsakingumas, punktualumas, savarankiškumas, komunikabilumas, noras mokytis ir tobulėti.

Privalumai:

• Rusų ir anglų kalbų mokėjimas;

Įmonė siūlo:

• Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;

• Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;

• Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;

• Konkurencingą atlyginimą;

• Priedus už lūkesčius viršijantį indėlį į veiklos rezultatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 2500

Papildoma informacija: Priklauso nuo rezultatų bei kompetencijų

Vietovė

    Vievis, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ivona
+37069488844

Įmonės tinklalapishttp://www.refra.eu