5
Refra, UAB
LENKIMO STAKLIŲ OPERATORIŲ
Refra, UAB
Refra, UAB

Refra, UAB

UAB „Refra“ veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena pirmaujančių įmonių šaldymo agregatų (įrangos) gamybos srityje, tiekianti plataus asortimento produkciją, atsižvelgiant į bendrą rinkos poreikį, bei į individualius (nestandartinius) klientų projektus.

Įmonė tiesiogiai bendradarbiauja su didžiausiais Europos tiekėjais tokiais kaip Bitzer, Copeland, Guentner, AlfaLaval, Frascold, Dorin ir daugeliu kitų. 90 procentų produkcijos eksportuojama į Europą, NVS, Tolimųjų Rytų, Arabų ir kitas šalis.

Įmonėje dirba virš 200 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Šiuo metu prie mūsų draugiško bei ambicingo kolektyvo kviečiame prisijungti:

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

Darbas prie lenkimo staklių. Įvairaus storio ir dydžio metalų lenkimas pagal brėžinius.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, sąžiningumas, savarankiškumas;
  • Brėžinių skaitymas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 900 - 1600

Papildoma informacija: Bandomuoju laikotarpiu

Vietovė

    Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ivona
+370 694 88844

Įmonės tinklalapishttp://www.refra.eu