13
NEFELĖ, UAB
Personalo atrankų vadybininkė (-as)
NEFELĖ, UAB
NEFELĖ, UAB

NEFELĖ, UAB

Darbo pobūdis:
pilnas personalo paieškos ir atrankos proceso vykdymas (įvairios vidutinio ir aukštesnio lygio darbo pozicijos);
bendravimas su klientais, poreikių ir lūkesčių išsiaiškinimas;
darbo skelbimų kūrimas, darbo rinkos analizė, kandidatų paieška profesiniuose tinklalapiuose, kandidatų paieška duomenų bazėse ir kitose platformose;
interviu vedimas ir kandidatų vertinimas, pristatymas klientams;
atsakomybė už sėkmingą atrankos projekto įgyvendinimą;
bendradarbiavimo sutarčių rengimas.

Pageidautini reikalavimai:
patirtis personalo atrankų srityje;
domėjimasis personalo, darbo rinkos ir verslo aplinka;
pozityvumas, noras ir gebėjimas bendrauti su žmonėmis;
gebėjimas planuoti savo darbo veiklą, dirbti savarankiškai;
geri kompiuteriniai įgūdžiai;
geros anglų kalbos žinios.

Siūlome:
dinamišką darbą su skirtingais atrankos projektais, nuolatinį bendravimą su įvairiais žmonėmis;
motyvavimo priemones asmeniniam ir profesiniam augimui;
tobulėjimą skatinančius mokymus, seminarus.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 2500

Papildoma informacija: Motyvaciniai priedai

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Žalgirio g.

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Rasa Nefelė/personalo atrankos
+370 640 23 744

Personalo atrankų įmonė NEFELĖ – profesionali darbuotojų paieška, atranka, vertinimas. Mūsų specializacija - pardavimo specialistų paieška ir atranka.

Įmonės tinklalapishttp://www.nefele.lt/