17
Statybinių įrenginių operatorius
GTV Trading, UAB

UAB „GTV TRADING“ ieško statybinių įrenginių Operatoriaus darbui Vilniuje

Siūlome darbą operatoriui (savaeigių žemės kasimo mašinų operatoriui).
Darbas su mini krautuvais ir ekskavatoriais.
Darbo pobūdis:
Darbas pas užsakovus su mūsų turima įranga ;
1. Mini ekskavatorius
2. Ekskavatorinis krautuvas
3. Vikšrinis mini krautuvas
4. Teleskopinis krautuvas
Kelionės lapų pildymas bei kuro kontrolė;
Išdirbtų darbo valandų fikasvimas.

Reikalavimai:

Traktorininko pažymėjimas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Operatyvus iškilusių problemų sprendimas;
Tiesioginio vadovo pavestų užduočių vykdymas.
Mes jums siūlome:
Draugišką ir norintį padėti kolektyvą, betarpišką bendravimą;
Darbo užmokestį atitinkantį jūsų patirtį, įgūdžius ir žinias;
Motyvuojančius priedus už parodytas iniciatyvas ir įgyvendintus rezultatus;
Įmonė priimtų profesionalų savo srities žinovą, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas priklausomai nuo rezultatų

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1250

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR darbuotojas