8
SME Finance, UAB
PRODUKTŲ VADOVAS (-Ė)

Apie „SME Finance“ - patyrusių finansų sektoriaus profesionalų komanda, padedanti augti verslui. Per pirmuosius dvejus įmonės veiklos metus mes tapome pirmaujančia kompanija Baltijos šalyse, siūlančia platų paslaugų spektrą ir teikiančia finansavimą iki 5 mln. EUR. Mes nuolat kuriame novatoriškas finansavimo priemones verslui, turime ambicingų idėjų ir siekiame tapti profesionaliausia klientų ir partnerių pripažinta skaitmeninio skolinimo platforma.

DARBO POBŪDIS:

• Dalyvavimas skaitmeninės verslo transformacijos projektuose
• Vadovavimas sistemos/verslo analitikų komandai
• Tiesioginė samdomų IT komandų/kompanijų priežiūra
• Verslo procesų, skatinančių verslo augimą bei esamų ir naujų produktų kūrimą, vystymas
• Verslo poreikių analizė ir specifikavimas
• Sistemų testavimo organizavimas
• Modelių ir prototipų kūrimas
• Santykių su verslo partneriais užmezgimas ir palaikymas
• Domėjimasis skaitmeninėmis technologijomis ir naujausiomis tendencijomis, inovacijomis.

REIKALAVIMAI:

• Verslo vadybos/finansų/ekonomikos/kita bakalauro laipsnis
• Pageidautina: Virš 10 metų darbo patirtis finansų sektoriuje
• Virš 5 metų patirtis vadovavimo projektų darbinėms grupėms
• Puikus finansų, verslo ir kredito rizikos principų išmanymas
• Patirtis kuriant automatines kredito sprendimų ir skoringo sistemas
• Gebėjimas planuoti ir vykdyti didelius projektus, valdyti kelis projektus vienu metu
• Geros anglų kalbos žinios

ĮMONĖ SIŪLO:

• Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
• Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
• Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
• Karjeros galimybes grupės įmonių viduje;
• Galimybė dirbti ofise (ne nuotolinis darbas)
• DU Gross 3200 – 4500 (priklausomai nuo patirties)

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3200 - 4500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Elita .