16
SME Finance, UAB
IT administratorius

Apie „SME Finance“ - patyrusių finansų sektoriaus profesionalų komanda, padedanti augti verslui. Per pirmuosius dvejus įmonės veiklos metus mes tapome pirmaujančia kompanija Baltijos šalyse, siūlančia platų paslaugų spektrą ir teikiančia finansavimą iki 5 mln. EUR. Mes nuolat kuriame novatoriškas finansavimo priemones verslui, turime ambicingų idėjų ir siekiame tapti profesionaliausia klientų ir partnerių pripažinta skaitmeninio skolinimo platforma.

DARBO POBŪDIS:

• KDV diegimas, administravimas;
• Sistemų monitoringas, gedimų šalinimas;
• MS 365 administravimas (MS Exchange online, MS Sharepoint online, Azure AD);
• Atsarginių duomenų kopijų darymas;
• Tinklo elementų konfigūravimas;
• Nuolatinis esamų sistemų optimizavimas, tobulinimas ir atnaujinimas.

REIKALAVIMAI:

• IT sistemų administratoriaus darbo patirtis;
• Noras mokytis ir augti profesinėje srityje;
• MS365, MS Sharepoint, MS Exchange Online išmanymas;
• LDAP, AD, VPN konfigūravimo patirtis;
• Savarankiškumas, atsakingumas, organizuotumas.
• Ne mažiau kaip 1 metų darbo patirtis panašioje srityje;
• Aukštasis ar aukštesnysis IT srities išsilavinimas;
• Savarankiškumas ir atsakingumas.

ĮMONĖ SIŪLO:

• Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
• Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
• Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
• Karjeros galimybes grupės įmonių viduje;
• Galimybė dirbti ofise (ne nuotolinis darbas);
• DU 1700 – 3000 Eur bruto (priklausomai nuo patirties)

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 3000

Papildoma informacija: priklausomai nuo patirties.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Elita .