8
IT technikas (-ė)
Nematekas, ŽŪB

Darbo pobūdis

  • gamybos cechų spausdinimo ir kompiuterinės įrangos priežiūra ir remontas;
  • programinės įrangos diegimas, konfigūravimas, priežiūra ir atnaujinimas;
  • tinklo infrastruktūros ir įrangos priežiūra;
  • įmonės darbuotojų konsultavimas.

Reikalavimai

  • išsilavinimas IT srityje;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir organizuoti savo darbus;
  • panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • vairuotojo pažymėjimas ir galimybė naudoti savo asmeninį automobilį.

Įmonė siūlo

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1230

Papildoma informacija: darbo užmokestis derinamas priklausomai nuo kandidato patirties ir turimų kompetencijų.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Rusonių g. 17A, Dovainonių k., Kaišiadorių r.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ugnė Džiugienė
8 614 33656

ŽŪB Ÿ„Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.

Įmonės tinklalapishttp://www.nematekas.lt