27
Šviesos technologijos, UAB
SANDĖLIO VADYBININKAS (-Ė)

Siūlome kompleksiškus sprendimus protingiems namams – nuo paprasčiausios rozetės iki sudėtingų apšvietimo sprendimų, apimančių projektavimo, instaliavimo ir paleidimo darbus! Kasdien bendraudami su interjero dizaineriais, statybų rangovais, projektuotojais, matome, kad vis daugiau gyventojų suvokia apšvietimo reikšmę.

Kiekvienas įgyvendintas projektas džiugina mus, jaučiamės šiek tiek prisidėję, kuriant saugesnę, ekologišką ir energiją taupančią bei gražesnę aplinką mūsų vaikams ir mums visiems.

Plečiame savo veiklą ir prie jaunatviškos bei veržlios komandos Vilniuje kviečiame prisijungti sandėlio vadybininką (-ę).

Darbo aprašymas:
• Prekių priėmimas, tikrinimas, rūšiavimas, pakavimas, krovimas;
• Prekių išvežimo organizavimas;
• Sandėlio tvarkos palaikymas, krovinių dokumentų administravimas.

Reikalavimai:
• Vidurinis/ aukštasis išsilavinimas;
• Elektrotechnikos išmanymas (privalumas);
• Darbo kompiuteriu pagrindai (MS Office);
• Anglų, rusų kalbų mokėjimas (privalumas);
• Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
• Kruopštumas, pareigingumas, atidumas, sąžiningumas;
• Vairuotojo pažymėjimas, vairavimo patirtis;
• Pozityvus požiūris į darbą.

Įmonė siūlo:
• Įdomų ir dinamišką darbą nedidelėje specialistų komandoje;
• Profesinio tobulėjimo galimybes ir karjeros perspektyvas;
• Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką;
• Konkurencingą atlyginimą.

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis, prašome savo CV siųsti su nuoroda „SANDĖLININKAS (-Ė)“.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1067.59 - 1246.44

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Agnė .
+370 5 212 45 08

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Trumpalaikės nuomos agentas/ -ė
Avis Budget Group
Vilnius
€ 1400 – 2300
Galioja iki: 2024.04.19
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Galioja iki: 2024.04.20
Direktoriaus padėjėja (-as) - teisininkė (-as)