19
BaltLED, UAB
Projektų vadovas - aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė)

Reikalavimai

 - Išsilavinimas inžinerijos ir vadybos srityje;
- Gilios techninės žinios apšvietimo, pastatų priežiūros, elektronikos srityje (laikomas kaip didelis privalumas)
- Ne mažesnė nei dviejų metų patirtis aktyvių pardavimų srityje (apšvietimo, statybų sektoriuje laikoma kaip didelis privalumas);
- Patirtis dirbant su užsienio klientais (eksportui);
- Puikios anglų kalbos žinios (eksportui);
- Patirtis rengiant komercinius pasiūlymus (kainodaros išmanymas);
- Patirtis organizuojant susitikimus ir jų vedimas;
- CRM sistemos išmanymas;
- Produktyvumas, atidumas detalėms, orientacija į rezultatą, komandiškumas.

Darbo pobūdis

 - Naujų klientų (projektų) ir partnerių paieška, pritraukimas užsienyje;
- Aktyvūs pardavimai (šalti skambučiai, susitikimai su klientais, komercinių pasiūlymų rengimas);
- Klientų konsultavimas, vizitavimas;
- Partnerysčių užmezgimas;
- Susitikimų organizavimas ir vedimas;
- Sutarčių rengimas ir sudarymas.

Įmonė siūlo

 - Reguliarias komandiruotes;
- Darbą patikimoje, sėkmingai dirbančioje ir profesionalioje kompanijoje;
- Ilgalaikę perspektyvą;
- Kūrybingą ir atsidavusį pardavimų vadybininkų, tyrimų ir plėtros bei kitų komandos draugų kolektyvą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2100 - 3300

Vietovė

    Vilniaus apskritis, Lietuva
    Molėtų pl.71

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 CRM MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Gedvinė Pakienaitė

UAB BaltLED – tai vienas didžiausių LED apšvietimo sprendimų vystytojų Baltijos šalyse, platinantis savo produkciją daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Įmonė užsiima produktų tyrimu ir plėtra, gamybos organizavimu bei sprendimų pateikimu rinkai.
Kuriame nestandartinius, kiekvienam klientui individualiai pritaikytus sprendimus. Didžiausias mūsų įkvepimas - žinoti, kad savo klientams padedame rinkoje būti žingsniu priekyje.

MŪSŲ MISIJA - praturtinti žmonių kasdienį gyvenimą unikaliais  vertės pasiūlymais
Svarbiausia įmonės lyderystės ir mūsų sekmės LED reklamos ...

Įmonės tinklalapishttp://www.baltled.com