14
JUBANA, UAB
Parduotuvės vadovas (-ė)
JUBANA, UAB
JUBANA, UAB

JUBANA, UAB

Darbo pobūdis:

● Parduotuvės komandos darbo organizavimas ir darbuotojų ugdymas;
● Pardavimo planų nustatymas ir įgyvendinimas;
● Orientacija į aukštą klientų aptarnavimo kokybę;
● Darbas kasos aparatu ir asortimento papildymas;
● Parduotuvės dokumentacijos administravimas;
● Parduotuvės veiklos ataskaitų sudarymas, analizavimas ir pristatymas vadovams;
● Sklandus pasiruošimas inventorizacijai ir jos vykdymas;
● Reklaminių akcijų organizavimas;
● Standartus atitinkančios prekių ekspozicijos užtikrinimas.

Reikalavimai:

● Mažiausiai 2 metų darbo patirtis prekybos srityje;
● Turėti vadovavimo patirties;
● Galimybė dirbti fizinį darbą;
● Privalumas rusų ir anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

● Darbo vietą Mažeikiuose;
● Savirealizacijos galimybes tarptautinėje, verslioje įmonėje;
● Socialines garantijas, stabilų atlygį bei priedus už pasiektus rezultatus;
● Puikią darbo aplinką, draugišką kolektyvą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100 - 1300

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

UAB "Jubana" viena iš lyderiaujančių įmonių Lietuvoje, turinti daugiau kaip 27 metų sėkmingos darbo patirties pasaulinėje rinkoje, žemės ūkio technikos atsarginių dalių gamyboje ir prekyboje.

Įmonės tinklalapishttp://www.jubana.com