15
TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

  • Savalaikis priskirtų prekių kiekio planavimas, likučių valdymas ir užsakymas;
    Pirkimo užsakymų pateikimas ir suderinimas su tiekėjais;
  • Užsakymų įvykdymo kontrolė;
  • Prekių pristatymo organizavimas ir kontrolė;
  • Tiekiamos produkcijos kokybės reikalavimų užtikrinimas;
  • Pretenzijų tiekėjams ruošimas;
  • Kokybės dokumentacijos ruošimas.
  • Įmonės atstovavimas bendraujant su valstybinėmis institucijomis.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu gebėjimai (MS Office paketas), ypač - MS Excel;
  • Loginis ir analitinis mąstymas;
  • Anglų kalbos žinios (Ne žemiau kaip B2);
  • Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija
  • Noras tobulėti ir mokytis

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1138

Papildoma informacija: Darbo užmokestis nurodomas nuo. Darbo sąlygos aptariamos pokalbio metu.

Vietovė

    Kauno apskritis, Lietuva
    Karaliaus Mindaugo pr.38

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Evelina Lučinskaitė

Jau teko padirbėti ne vienoje įmonėje ar net šalyje, bet darbo aplinkoje pritrūko kažko, ką pavadintumėte savu ir įkvepiančiu? O gal, priešingai – dirbdami Lietuvos rinkoje pasigedote aistros naujovėms, globalaus mąstymo ir rūpesčio viskam, kas mus palaiko sveikus ir padeda džiaugtis gyvenimu? Svajojote apie darbą, kuriame vertinami drąsūs, jaunatviški ir iniciatyvūs protai? Dairotės veržlaus darbdavio, gebančio savo produktais užkariauti pasaulį? Tuomet kviečiame prisijungti prie „Vičiūnų grupės“. Čia rasite ambicingų iššūkių kupiną karjeros kelią, visuomet palaikančią komandą, o tobulėsi septynmyliais žingsniais!

Įmonės tinklalapishttp://www.vici.lt