7
Kauno būstai, UAB
Darbų vadovas (-ė)

UAB „Kauno būstai“ – nekilnojamojo turto vystytoja, turinti ilgametę patirtį statybų sektoriuje.

Darbo pobūdis

  • Statybos darbų organizavimas, vykdymas, darbų vykdymo kontrolė;
  • Techninės dokumentacijos ruošimas;
  • Vykdomų darbų paskirstymas;
  • Vykdomų darbų terminų užtikrinimas;
  • Bendradarbiavimas ir techninių klausimų derinimas;
  • Vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei;
  • Saugaus darbo ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi statybvietėje priežiūra ir kt.

Reikalavimai:

  • Statybos technologinių procesų išmanymas ir techninės dokumentacijos sudarymo įgūdžiai;
    Panašaus darbo patirtis;
  • Organizaciniai įgūdžiai, stiprus atsakomybės jausmas, pareigingumas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje bei vadovauti pavaldiems darbuotojams;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Apgyvendinimą ir automobilį;
  • Nuolatinę darbo vietą.

Darbo vieta: Palanga
Darbo pradžia: 2021-05-01
Darbo užmokestis: 1500-2500 į rankas

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2455 - 4132

Vietovė

    Palanga, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Agnė Pauliutė
868697865