26
Alytaus šilumos tinklai, UAB
SKOLŲ PREVENCIJOS SPECIALISTAS (-Ė)

Darbo pobūdis

  • Ikiteisminis skolų išieškojimas (bendravimas su klientu telefonu ir elektroniniu paštu įsiskolinimų nevykdymo/netinkamo vykdymo klausimais);
  • Kliento konsultavimas dėl įsiskolinimo atsiradimo priežasčių bei tinkamo įsipareigojimo vykdymo;
  • Teisminis skolų išieškojimas (procesinių dokumentų rengimas, Bendrovės atstovavimas teismuose;
  • Bendrovės interesų užtikrinimas vykdymo procese (bendravimas su antstoliais, notarais, reikalingų dokumentų rengimas, vykdymo procesų koordinavimas ir užtikrinimas);
  • Strategijų, susijusių su Bendrovės skolų išieškojimo politika, įgyvendinimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • Patirtis skolų išieškojime;
  • Gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • Mokėjimas savarankiškai planuoti savo veiklą;
  • Orientavimasis į rezultatus;
  • Mokėjimas dirbti komandoje;
  • Puikios raštvedybos žinios;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai – MS Office programų paketas;
  • Lietuvos Respublikos įstatymų, Vyriausybės nutarimų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių skolų administravimą ir Bendrovės veiklą išmanymas;
  • Atsakingumas, analitinis mąstymas;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Gebėjimas spręsti konfliktines situacijas.

Mes siūlome:

  • Mokymus, iššūkių kupiną kasdienybę, profesinį augimą ir plačias saviraiškos galimybes;
  • Profesionalią, bendradarbiaujančią komandą;
  • Papildomas atostogas pagal galiojančią kolektyvinę sutartį;
  • Darbo užmokestis nuo 1500-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Tikslus darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų ir darbo patirties.

Laukiame Gyvenimo aprašymo su nuoroda „Skolų prevencijos specialistas (-ė)“.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 1600

Papildoma informacija: Tikslus darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų ir darbo patirties.

Vietovė

    Alytus, Alytaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .