4
Šviesos technologijos, UAB
APŠVIETIMO PROJEKTUOTOJA (-S)

Siūlome kompleksiškus sprendimus protingiems namams – nuo paprasčiausios rozetės iki sudėtingų apšvietimo sprendimų, apimančių projektavimo, instaliavimo ir paleidimo darbus! Kasdien bendraudami su interjero dizaineriais, statybų rangovais, projektuotojais, matome, kad vis daugiau gyventojų suvokia apšvietimo reikšmę.

Kiekvienas įgyvendintas projektas džiugina mus, jaučiamės šiek tiek prisidėję, kuriant saugesnę, ekologišką ir energiją taupančią bei gražesnę aplinką mūsų vaikams ir mums visiems.

Plečiame savo veiklą ir prie jaunatviškos bei veržlios komandos Vilniuje kviečiame prisijungti apšvietimo projektuotoją:

Papildoma informacija

Darbo aprašymas:

  • Apšvietimo projektų rengimas (šviestuvų parinkimas, apšviestumo skaičiavimas, vizualizacijos)
  • Projektų derinimas su projektų vadovais, užsakovais
  • Šviestuvų parinkimas projektams

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti nebaigtos architektūros, dizaino studijos)
  • Noras tobulėti, kruopštumas, atsakingumas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Autocad, Photoshop, MS Office ,Relux)
  • Žinios apie apšvietimą (privalumas)
  • Elektrotechnikos pagrindai (privalumas)
  • Techninės dokumentacijos išmanymas

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir dinamišką darbą nedidelėje specialistų komandoje
  • Profesinio tobulėjimo galimybes ir karjeros perspektyvas
  • Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką
  • Konkurencingą atlyginimą atitinkantį Jūsų kvalifikaciją

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis, prašome savo CV siųsti su nuoroda „APŠVIETIMO PROJEKTUOTOJA (-S)“.

Daugiau apie mus:

www.svt.lt

www.sunamus.lt

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1950

Papildoma informacija: Galutinis atlygis priklausys nuo turimos patirties ir kompetencijų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .
+370 5 212 45 08

Įmonės tinklalapishttp://