Plačiaformatės spaudos operatorius
J&C AERO, UAB

Plačiaformatės spaudos operatoriusJ&C AERO, UAB

Reikalavimai

• Puikus įgūdžiai dirbant kompiuteriu;
• Puikus maketavimo įgūdžiai Corel Draw programa;
• Patirtis naudojantis standartine plačiaformatės spaudos įranga: spaudos mašinomis bei laminatoriumi, ploteriais, transportavimo stalu;
• Anglų kalbos žinios.

Darbo pobūdis

• Gamybos failų maketavimas ir ruošimas spaudai;
• Produkcijos gamyba;
• Produkcijos kokybės inspekcija ir produkcijos komplektavimas;
• Įrangos kasdienė priežiūra ir švaros standartų užtikrinimas darbo metu;
• Gamybos projektų administravimas pildant reikiamus procedūrinius dokumentus ir programas.

Mes jums siūlome

• Profesionalius iššūkius ir karjeros galimybes augančioje įmonėje;
• Lanksčią įmonės kultūrą, kurioje Jūs galėsite siūlyti ir įgyvendinti pokyčius;
• Atvirą ir smagią darbo aplinką, papildomas naudas darbuotojams;
• Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve.