PROJEKTINĖS VEIKLOS DUOMENŲ BAZIŲ VALDYMO SPECIALISTAS (-Ė)
Vilniaus universitetas

PROJEKTINĖS VEIKLOS DUOMENŲ BAZIŲ VALDYMO SPECIALISTAS (-Ė)Vilniaus universitetas

Darbo pobūdis:

  • Projektų valdymo sistemos administravimas
  • Informacijos apie visą Universitete vykdomą projektinę veiklą ir jos rezultatus surinkimas, sisteminimas ir analizavimas
  • Analitinės informacijos ir medžiagos apie projektinę veiklą regimas lietuvių ir anglų kalbomis
  • Projektų duomenų bazės tvarkymas ir priežiūra: naujų projektų registravimas, įgyvendinamų projektų informacijos ir jų finansinių duomenų rinkimas ir suvedimas
  • Duomenų bazėje esančios informacijos ir finansinių duomenų sisteminimas, apdorojimas ir analizavimas
  • Plėtros departamento biuro administracinės veiklos vykdymas
  • Informacinės, organizacinės ir konsultacinės pagalbos teikimas Universiteto padaliniams ir Plėtros departamento darbuotojams
  • Plėtros departamento darbuotojų darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas
  • Plėtros departamento biuro prekių ir paslaugų pirkimų organizavimas ir vykdymas
  • Įvairių dokumentų rengimas ir tvarkymas bei kitų adminictracinių darbų vykdymas

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas
  • Ne mažesnė kaip 1 metų duomenų bazių administravimo patirtis
  • Turėti bent 1 metų administracinio darbo patirties
  • Išmanyti duomenų bazių kūrimo ir valdymo principus
  • Išmanyti projektinės veiklos procesus, projektų valdymo principus
  • Gebėti analizuoti, sisteminti ir valdyti didelius informacijos kiekius, apibendrinti ją ir teikti išvadas
  • Turėti gerus laiko planavimo, darbų organizavimo ir derybų vedimo įgūdžius
  • Gebėti dirbti savarankiškai ir komandoje, galėti vienu metu dirbti su keliomis skirtingomis užduotimis
  • Gerai mokėti anglų kalbą (ne žemesniu nei B2 lygiu)
  • Nepriekaištingai mokėti lietuvių kalbą
  • Turėti gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (Power Point, Excel, Word)
  • Pareigingumas, komunikabilumas, noras bendradarbiauti bei atvirumas naujovėms ir pokyčiams

Mes siūlome

  • Iššūkių kupiną, įdomų, kūrybingą bei atsakingą darbą didžiausiame Lietuvos universitete
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir įgūdžius bei tobulinti profesinę kompetenciją
  • Atlyginimą nuo 1100 iki 1500 Eur neatskaičius mokesčių
  • Papildomas priemokas ir premijas pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą
  • Atvirą naujoms idėjoms aplinką
  • Aktyvų kultūrinį ir socialinį gyvenimą, lankantis Universiteto organizuojamuose renginiuose, įvairias paslaugas teikiančiuose Universiteto padaliniuose bei dalyvaujant Vilniaus universiteto meno kolektyvų veiklose