19
Railana, UAB
TIEKIMO SKYRIAUS VADYBININKAS (-Ė)

UAB „RAILANA“ yra viena iš Lietuvos transporto ir logistikos rinkos lyderių. Bendrovėje dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai plėtoja geležinkelio logistikos strategijas ir įgyvendina pačius sudėtingiausius projektus.
Nori būti šios stiprios komandos dalimi? Kviečiame prisijungti motyvuotą dirbti ir užsidirbti vagonų tiekimo skyriaus vadybininką (-ę)!

Tavo atsakomybės:

  • Aktyvi naujų tiekėjų paieška;
  • Nuolatinis ryšių palaikymas su esamais tiekėjais;
  • Vagonų tiekimo kontrolė;
  • Veiklos dokumentų administravimas.

Mes tikimės, kad Tu:

  • Esi veržlus, iniciatyvus ir ambicingai siekiantis geriausių rezultatų;
  • Esi komunikabilus, turi puikius derybinius bei bendradarbiavimo įgūdžius;
  • Puikiai analizuoji turimą informaciją ir sugebi ją pritaikyti sprendžiant kasdienius iššūkius;
  • Domiesi logistika ir geležinkeliais, arba labai nori apie juos žinoti daugiau!

Reikalavimai Tau:

  • Būtinos geros rusų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Puikūs MS Office įgūdžiai;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis dirbant su ERP – privalumas;
  • Patirtis pardavimuose – privalumas.

Mes Tau siūlome:

  • Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Neribojamus priedus už pasiektus rezultatus;
  • Tobulėjimo ir mokymosi galimybes – nepatyrusius apmokome geležinkelio logistikos specifikos;
  • Įdomią darbo patirtį ir realias karjeros galimybes;
  • Komandiruotes į užsienio valstybes;
  • Draugišką kolektyvą, profesionalią ir motyvuojančią vadovų komandą;
  • Lankstų požiūrį į darbo sąlygas;
  • Naujai įrengtą modernų biurą viename iš naujausių verslo centrų.

Atlyginimas: 1224,76 – 2103,49 Eur neatskaičius mokesčius.

UAB RAILANA - один из лидеров литовского рынка транспорта и логистики. Высококвалифицированные специалисты, работающие в компании, разрабатывают стратегии железнодорожной логистики и реализуют самые сложные проекты. Хотите стать частью этой сильной команды? Приглашаем вас присоединиться к работе и стать менеджером отдела по привлечению подвижного состава!

МЕНЕДЖЕР ОТДЕЛА по привлечению подвижного состава

Вы будете ответственны за:

  • Активный поиск новых поставщиков;
  • Постоянное общение с поставщиками по действующим контрактам;
  • Kонтроль предоставления вагонов под перевозки;
  • Управление эксплуатационной документацией.

Мы надеемся что вы:

  • Энергичны, активны и амбициозны в достижении наилучших результатов;
  • Вы общительны, обладаете отличными навыками ведения переговоров и сотрудничества;
  • Отлично анализируете доступную информацию и способны применять ее для решения повседневных задач;
  • Заинтересованы в логистике и железнодорожном транспорте или очень хотите узнать о них больше!

Требования к вам:

  • Требуется хорошее знание русского языка (устного и письменного);
  • Умение работать самостоятельно и в команде;
  • Отличные навыки работы с MS Office;
  • Высшее образование;
  • Опыт работы с ERP - преимущество;
  • Опыт продаж - преимущество.

Компания предлагает вам:

  • Конкурентоспособную и мотивирующую заработную плату;
  • Неограниченные бонусы за достигнутый результат;
  • Возможности развития и обучения - мы обучаем неопытных людей специфике железнодорожной логистики;
  • Интересный опыт работы и реальные возможности карьерного роста;
  • Командировки в зарубежные страны;
  • Дружный коллектив, профессиональная и мотивирующая команда менеджеров;
  • Гибкий подход к условиям труда;
  • Современный офис в одном из новейших бизнес-центров.

Заработная плата: 1224,76 - 2103,49 евро до налогов.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1224.76 - 2103.49

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Dmitrij Rožok
+37069202003