35
ABIPA Logistics, UAB
VYR. BUHALTERIS (-Ė)

NORI TAPTI LOGISTIKOS PROFESIONALU? DIRBK SU MUMIS!
IEŠKOMA – VYR. BUHALTERĖ (-IS)

UAB ABIPA Logistics – tarptautinių krovinių ekspedijavimo įmonė, teikianti visas su krovinių gabenimu susijusias paslaugas. Mūsų tikslas – klientams pasiūlyti geriausias jų poreikius atitinkančias paslaugas, bei tarpusavio pasitikėjimu grįstus santykius. Jau 13 metų, siūlome krovinių ekspedijavimo sprendimus oro transportu, žemės transportu, jūrų transportu, geležinkeliu, muitinimo ir sandėliavimo paslaugas kroviniams iš viso pasaulio į Baltijos šalis ir NVS.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Įmonės buhalterinės apskaitos organizavimas ir kontrolė;
  • Finansinių, mokestinių, statistinių ataskaitų, deklaracijų rengimas ir teikimas valstybinėms institucijoms;
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Bankinių operacijų vykdymas;
  • Skolų ir atsiskaitymų apskaitos valdymas ir kontrolė;
  • Kitos su buhalterine apskaita ir bendrovės finansais susijusios užduotys;
  • Papildomų 3 labai mažų įmonių buhalterinės apskaitos vedimas.

REIKALAVIMAI:

  • Ne mažesnė kaip 2 metų vyr. Buhalterio darbo patirtis (logistikos/ekspedijavimo įmonėje – būtų privalumas);
  • Geros rusų ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius, išmanymas;
  • Darbo patirtis su buhalterine apskaitos programa Rivilė būtų privalumas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas, pastabumas, operatyvumas ir punktualumas.

MES SIŪLOME:

  • Puikią patirtį augančioje transporto ir logistikos kompanijoje;
  • Jauną, tačiau patyrusią ir draugišką komandą;
  • Motyvacinę sistemą;
  • Darbo užmokestį 2400 EUR (Bruto).

Telefonas pasiteiravimui: +370 5278 9561

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

ABIPA - tarptautinė logistikos sprendimų kompanija, profesionaliai vystanti veiklą Rusijos bei NVS šalių rinkoje. Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir Suomijoje įkurti įmonės padaliniai, profesionali komanda, bei ilgametė darbo NVS šalių rinkose patirtis ir logistikos žinios, leido mums augti ir šiandien tapti vienu iš savo srities lyderiu.

ABIPA - tai vieta, kur susitinka pasaulis.

Įmonės tinklalapishttp://www.abipa.net/