17
Entafarma, UAB
KOKYBĖS VADYBININKUI (-EI)

UAB „ENTAFARMA“, sėkmingai veikianti nuo 1993 m., teikianti vaistinių preparatų platinimo, sandėliavimo ir logistikos, perpakavimo ir kt. paslaugas, bei užimanti vieną pirmaujančių pozicijų savo srityje Baltijos šalyse, siūlo darbą:

Papildoma informacija

Darbo pobūdis

  • rengti kokybės vadybos sistemos dokumentus;
  • rengti ir pildyti validacijos, keitimų, rizikos vertinimo dokumentus;
  • dalyvauti ir atlikti vidaus ir išorės auditus.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (pageidautina biomedicinos, vadybos (kokybės vadybos studijos));
  • geri bendravimo, bei darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • darbštumas, atsakingumas, atidumas ir gebėjimas dirbti su dokumentais
  • užsienio kalbų (anglų, rusų) žinios;
  • darbo patirtis su kokybės sistemos dokumentais, (ISO 9001 standarto, Geros gamybos praktikos (GMP) ir Geros platinimo praktikos (GDP) žinojimas būtų privalumas).

Siūlome

  • atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą šiuolaikiškoje, lojalumą vertinančioje, kompanijoje, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • konkurencingą darbo užmokestį, priedus prie atlyginimo, mokymus;
  • visas socialines garantijas.

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą su nuoroda „Kokybės vadybininkas (-ė)“ siųsti iki 2021 m. gegužės 22 d.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1580

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Klonėnų vs. 1, 19156 Širvintų r.sav.

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office MS Teams

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Darius Linkevičius

Įmonės tinklalapishttp://www.entafarma.lt