Produktų kategorijos ir kokybės vadybininkas(-ė) (vakarų rinkoms)
Vičiūnų grupė

Produktų kategorijos ir kokybės vadybininkas(-ė) (vakarų rinkoms)Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti sklandų ir efektyvų priskirtų produktų bei produktų grupių administravimą;
  • Techninės informacijos apie produktą surinkimas, paruošimas, vertimų suderinimas, dokumentų pildymas;
  • Pagalba produktų grupės vadovui (degustacijų įmonės viduje organizavimas, lentelių pildymai ir pan.)
  • Techninės dokumentacijos (MSC, ASC grandinės sertifikavimas) rengimas ir produktų sertifikavimas;
  • Tiekiamos produkcijos kokybės reikalavimų užtikrinimas;
  • Pretenzijų tiekėjams ruošimas;
  • Kokybės dokumentacijos ruošimas.
  • Įmonės atstovavimas bendraujant su valstybinėmis institucijomis.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/Aukštasis universitetinis išsilavinimas
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas (būtina);
  • Puikūs bendravimo, planavimo ir problemų bei konfliktų sprendimo įgūdžiai;
  • Greita orientacija, iniciatyvumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
    Privalumas - maisto technologijos studijos
    Privalumas - analitiniai ir matematiniai gebėjim
    ai

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas