2
Biotechpharma, UAB
INŽINIERIUS ( -Ė)

Darbo pobūdis:

• Inžinerinių sistemų priežiūra ir remontas;
• Įrangos, prietaisų aptarnavimas ir remontas;
• Bendravimas su įrangos tiekėjais bei atstovais;
• Darbas pagal aprašytas procedūras, susijusios dokumentacijos ruošimas ir valdymas;
• Atsarginių detalių įrenginiams/inžinerinėms sistemoms užsakymas;
• Gamyklos investicinės plėtros vykdymas:
o Įrangos/ inžinerinių sistemų projektavimas, projektavimo dokumentų ruošimas, derinimas, priežiūra;
o Darbas su, įrangos/inžinerinių sistemų projektuotojais, tiekėjais, montuotojais;
o Gamyklos įrangos/inžinerinių sistemų paleidimo darbų derinimas, vykdymas ir priežiūra.

Reikalavimai:

• Techninis/inžinerinis išsilavinimas;
• Įrangos priežiūros/remonto darbų patirtis (biofarmacijos srityje būtų privalumas);
• Inžinerinių sistemų (ŠVOK, šaldymo, elektros tinklų, vandentiekio-nuotekų, automatikos ir kt.) išmanymas;
• Puikūs anglų kalbos įgūdžiai raštu ir žodžiu;
• Darbo su dokumentais įgūdžiai;
• Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome:

• Puikias darbo sąlygas biotechnologinės farmacijos centre "Biotechpharma";
• Intelektualią aukštųjų technologijų aplinką.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Laura Baltakiene
+37068602764

UAB „Northway Biotech" yra mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras. Įmonė teikia įvairias biotechnologijos paslaugas: užsakomąsias mokslines ekspertizes ir bandomųjų preparatų gamybą ikiklinikiniams ir klinikiniams tyrimams. Įmonės laboratorijose atliekami įvairūs procesai ir tyrimai su mikroorganizmų ir žinduolių ląstelėmis. Įmonė nuolat investuoja į mokslinius tyrimus bei gamybinių pajėgumų plėtrą. Daugiau informacijos apie įmonės veiklą rasite: www.northwaybiotech.com

Įmonės tinklalapishttps://www.northwaybiotech.com