26
Saint-Gobain statybos gaminiai, UAB
Pardavimų projektų vadovas (-ė)

„Saint-Gobain“ įmonių grupė gaminanti ir platinanti medžiagas bei sprendimus, leidžiančius kurti gražesnį pasaulį, gerinti gyvenimo kokybę, didinti veiklos produktyvumą, o tuo pačiu – tausoti mūsų planetą.
Svarbiausia mūsų veiklos kryptis: stengtis kiekvieną dieną elgtis taip, kad pasaulis taptų gražesne ir tvaresne vieta gyventi.
Mūsų tikslas grįstas vertybėmis, kuriomis vadovaujamės. Savo veiklą vykdome vadovaudamiesi elgesio kodeksu ir humanistiniais principais, kurie sudaro mūsų įmonės kultūros pagrindą. Įsiklausymas, dialogas, rūpestingumas, pasitikėjimas, solidarumas ir pagarba kitokiam požiūriui – tai mūsų pagrindinės vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdien.
Saint-Gobain statybos gaminiai Lietuvoje vysto statybinių medžiagų pardavimus ir atsovauja Isover, Weber, Fibo, Gyproc, Ecophon prekių ženklus, bei prie savo komandos kviečia prisijungti Pardavimų projektų vadovą

Ieško: Pardavimų projektų vadovo,
t.y. žmogaus kuris yra savarankiškas nori tobulėti tarptautinėje įmonėje.
Vieta: Vilnius arba Kaunas
Darbuotojo veiklos sritis: Projektinių pardavimų vystymas Lietuvoje

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Saint-Gobain prekinių ženklų projektinių pardavimų vystymas;
  • Esamų projektų palaikymas bei naujų projektų paieška;
  • Ryšių su projektuotojais bei nekilnojamojo turto vystytojais palaikymas bei naujų kontaktų užmezgimas;
  • Techninių specifikacijų ruošimas, konsultavimas;
  • Pasiūlymų skaičiavimas, ruošimas, konkursavimas, dalyvimas derybose.

Reikalavimai:

  • Pageidautina Aukštasis inžinerinis arba vadybinis išsilavinimas;
  • Patirtis projektiniuose pardavimuose būtų laikoma dideliu privalumu;
  • Statybos sektoriaus Lietuvoje išmanymas bei panašaus darbo patirtis;
  • Savarankiškumas ir orientacija į rezultatą;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Gebėjimas suvaldyti pardavimo procesą nuo poreikių išsiaiškinimo iki galutinio pardavimo;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Patrauklų atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Papildomą darbuotojo sveikatos draudimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Atlyginimą neatskaičius mokesčių nuo 2200 iki 2400 EUR per mėn. plius papildomi priedai atsižvelgiant į rezultatus.

Savo gyvenimo aprašymą nurodydami pareigų pavadinimą, prašome siųsti iki 2021 m. gegužės 28 d.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Daugiau informacijos apie gamintoją rasite: www.saint-gobain.lt

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200 - 2400

Papildoma informacija: Gali būti taikomi ketvirtiniai ir metiniai bonusai atsižvelgiant į pasiektus rezultatus.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ingrida Kemėšienė
+37061004708

Įmonės tinklalapishttp://www.saint-gobain.lt