23
WEB PROGRAMUOTOJAS (-A)
Win Win
Win Win
Win Win

Win Win

Vidinė „Avia Solutions Group“ rinkodaros agentūra „Win Win“ ieško WEB programuotojo (-s), pasižyminčio analitiniu mąstymu, noru augti ir nuolat siekti vis geresnių rezultatų!

Darbo aprašymas:

  • Esamų internetinių projektų priežiūra ir vystymas bei naujų kūrimas;
  • Sistemų integravimas į kuriamas svetaines;
  • Darbas su versijavimo sistema GIT;
  • Užduočių analizė, vertinimas ir vykdymas.

Reikalavimai:

  • 2 metų patirtis su internetiniais projektais;
  • PHP programavimo, darbo su MySQL patirtis;
  • HTML, CSS (Bootstrap), JS, objektinio programavimo išmanymas;
  • Puikus GIT valdymas;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Patirtis su Zend Framework 2, Laravel ar kitu panašiu PHP framework'u. Wordpress – privalumas;
  • Patirtis su Doctrine2 - privalumas.

Mes siūlome:

  • Puikias darbo sąlygas, terpę įgyvendinti savo idėjas;
  • Plačias karjeros galimybes;
  • Projektų ir klientų įvairovę;
  • Draugišką profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu;
  • Nemokamas sporto klubo paslaugas ir kitas motyvuojančias priemones.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2809

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Roma Fedosejevaite
+37066029135

„Avia Solutions Group“ – didžiausia Centrinės ir Rytų Europos aviacijos paslaugų verslo įmonių grupė, turinti beveik 100 biurų ir gamybos centrų. Grupės įmonės teikia aviacijos paslaugas bei sprendimus klientams iš įvairių pasaulio šalių. „Avia Solutions Group“ komandoje dirba daugiau kaip 7000 specialistų, teikiančių šiuolaikiškus sprendimus aviacijos ir kitiems ūkio sektoriams.

Įmonės tinklalapishttps://careers.aviasg.com/