20
Informacinės paslaugos, UAB
Produkto vystymo vadovė (-as)

Reikalavimai

- Aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas;
- Mažiausiai 1 metų patirtis vykdant analogiškas pareigas;
- Verslo valdymo sistemų išmanymas (personalo ir/arba finansų);
- Patirtis IT sektoriuje;
- Patirtis produkto vystyme;
- Rinkos išmanymas;
- Viešo kalbėjimo, bendrovės atstovavimo patirtis;
- Derybiniai įgūdžiai;
- Orientacija į klientą;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Pagrindinės atsakomybės

- Produktų vystymo planų rengimas;
- Vystymo pasiūlymų, konkursinės medžiagos analizė ir teikimas;
- Naujų produktų kūrimas, esamų produktų tobulinimas, vystymas;
- Produktų rinkos, konkurentų analizė ir jos organizavimas;
- Su produktų naudojimu, vystymu ir palaikymu susijusios dokumentacijos ruošimo koordinavimas;
- Informacinės sistemos priežiūra ir vystymas (DEMO bazių sutvarkymas ir paruošimas);
- Dalyvavimas Etaloninių diegimo duomenų bazių kūrime ir pristatyme kitiems padaliniams;
- Dalyvavimas teisės aktų analizėje ir jų pritaikyme produktams;
- Nuolatinis bendradarbiavimas su pardavimų, marketingo, gamybos, projektų, paslaugų padaliniais.

Mes siūlome

- Galimybę augti, semiantis žinių ir patirties iš skirtingų sričių profesionalų;
- Mokymus kvalifikacijai kelti;
- Patirtį vienoje didžiausių IT įmonių Lietuvoje.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 4000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Žalgirio g. 92, Vilnius
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Sonata Nogaitytė

Esame energinga, novatoriška, pozityvi greitai auganti ir karjerą siūlanti kompanija.

Mes kuriame, diegiame ir prižiūrime verslo valdymo sistemas.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.

Įmonės tinklalapishttp://www.labbis.lt