KONSULTANTAS (-Ė)
VERSLO VARTAI, UAB

KONSULTANTAS (-Ė)VERSLO VARTAI, UAB

Darbo pobūdis:

Kvalifikuotas klientų konsultavimas padedant išsirinkti: skalbykles, šaldytuvus, televizorius, kolonėles, kompiuterius, mobiliuosius telefonus ir kt.techniką.
Prekybinės ekspozicijos priežiūra: prekių išdėstymas, išpakavimas/supakavimas, švaros ir tvarkos palaikymas.
Dalyvavimas mokymuose.

Reikalavimai:

Siekiate išmanyti techniką ir norite mokytis pardavimų (svarbu noras, o priemones duosime);
Gebate bendrauti su žmonėmis: suprasti ir išklausyti klientus bei tinkamai pateikti informaciją apie techniką;
Esate pozityvus žmogus (nėra to blogo, kas neišeitų į gerą);
Siekiate nuolat tobulėti (technologijos kinta sparčiai, reikia nuolat atnaujinti žinias);
Mokate rusų kalbą (privalumas);
Turite darbo patirties prekyboje ar klientų aptarnavime.

Mes jums siūlome:

Pačiam pirmam išbandyti technikos naujienas;
Mokymus, galimybę tapti savo srities ekspertu;
Įdomų bei atsakingą darbą;
Bonusus ir dovanas už aukštus rezultatus.