22
Architektūrinės ir konstrukcinės idėjos, UAB
INŽINIERIUS - KONSTRUKTORIUS (-Ė)

Įmonė įkurta 2006 m. ir užsiima pastatų bei statinių projektavimu, detaliųjų planų rengimu ir kita su projektavimu susijusia veikla. Per septynis veiklos metųs įmonė parengė visą eilę įvairios paskirties projektų visoje Lietuvoje, kurių didžioji dalis sėkmingai realizuota. Daugiau informacijos: www.akiprojektai.lt

Darbo aprašymas:

• pastatų bei statinių konstrukcijų projektavimas;
• projekto vykdymo priežiūra;
• su projektavimu susijusios dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai:

• universitetinis išsilavinimas statybos srityje (specializacija - pastatų konstrukcijos);
• rusų, anglų arba vokiečių kalbos geri pagrindai;
• puikūs darbo su AutoCad arba Revit, Scia Engineer įgūdžiai;
• patirtis konstrukcijų projektavimo srityje, privalumas.
• projekto dalies vadovo atestatas, privalumas.

Naudingi įgūdžiai:

• greitas problemų sprendimas;
• lankstumas, atsakomybė, darbštumas.

Mes siūlome:

• darbą jaunatviškame kolektyve;
• atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų;
• studentams suteikiama galimybė mokytis.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 4000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Aurelijus Butkus
+37068652006