30
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) VAKARŲ LIETUVOS REGIONE
Ivabaltė, UAB

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • Žemės ūkio technikos pardavimas, klientų poreikių analizė;
  • Ilgalaikis ryšių palaikymas su esamais klientais, konsultavimas;
  • Aktyvus klientų lankymas ir naujų klientų paieška;
  • Komercinių pasiūlymų teikimas;
  • Sutarčių rengimas ir sudarymas, pardavimo tikslų siekimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas technikos, žemės ūkio inžinerijos arba vadybos srityje;
  • Puikūs derybų ir bendravimo įgūdžiai;
  • Geros darbo kompiuteriu žinios;
  • Užsienio kalbų mokėjimas (anglų arba vokiečių), rusų kalba – privalumas;
  • Patirtis dirbant su klientų valdymo sistemomis – privalumas;
  • Analogiško darbo patirtis – privalumas;
  • Atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome:

  • Darbą pažangioje, nuolat augančioje įmonėje;
  • Galimybę inicijuoti ir realizuoti savo idėjas, išreikšti save;
  • Profesinį augimą (stažuotes/mokymus) ir karjeros galimybes;
  • Geras darbo sąlygas, reikalingas darbui priemones.

Konfidencialumą garantuojame, atsakysime tik atrinktiems kandidatams.

IVABALTĖ – viena iš didžiausių kokybiška žemės ūkio technika prekiaujančių ir jos profesionalią priežiūrą atliekančių įmonių Lietuvoje. Prieš 25-erius metus Rokiškyje įkurta įmonė IVABALTĖ – viena iš pirmųjų rinkoje pradėjusi diegti išmaniosios žemdirbystės principus. Atsižvelgdama į mūsų krašto žemdirbių mokėjimą ir norą moderniai ūkininkauti, 1999 m. IVABALTĖ tampa oficialia ir vienintele Vokietijos traktorių gamintojo FENDT atstove Lietuvoje, pasiūlančia aukščiausios klasės žemės ūkio techniką. IVABALTE taip pat pasitiki ir atstovavimo teises suteikė šios rinkos lyderiai: Joskin, Tume, Rauch, Kerner, Trioliet, Aft, Krampe, Ahwi, Humus, Stoll prekiniai ženklai. 2012 m. atidaromas naujas, pažangus IVABALTĖS inovacijų centras Vidurio Lietuvoje (Kėdainių r.), kuris architektų bendruomenės pripažįstamas inovatyviausiu tų metų projektu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 4500

Papildoma informacija: Darbo užmokestis priklauso nuo patirties, pasiektų rezultatų.

Vietovė

    Kretinga, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
+37061845379 Ruželienė
+37061845379

Įmonės tinklalapishttp://www.ivabalte.lt